>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Byłem dziś na dwóch spotkaniach w Orlen Arena i napiszę (cytując klasyka oczywistą oczywistość) to co telewizja pokazuje, a to co można ujrzac własnym okiem dzięki uwaznej obserwacji to dwa różne światy. Czekam na jutrzejsze kursy i gratulacje dla Resovii
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Fakt zagrali lepiej niż w lidze, ale od euforii to bym jednak był daleko. Sada dno, muł i wodorosty.
Fakel 13-11 w TB z Zenitem..
I Fakel wygrywa 3-2!
Jutro ograją Skrę na moje i chyba Lube jednak z Zenitem, bo mecz już o 17:30 i ruscy mało czasu mają na odpoczynek. Z drugiej strony Lube nie zachwyciło
 
K 0

kropson1988

Gość
Jakie kursy odpowiednio byly na Zenit i Sade? 1,09 i 1,27w Betsafe . Ci co pograli na przeciwnikow chyba juz sobie bilety zamawiaja do cieplych landow .
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jakie kursy odpowiednio byly na Zenit i Sade? 1,09 i 1,27w Betsafe . Ci co pograli na przeciwnikow chyba juz sobie bilety zamawiaja do cieplych landow .
Swego rodzaju wieczorne spotkania kończą się sensacyjnymi wynikami, sport niewyobrazalny. Warto również było grać dodatnie handicapy Setowe. Jak ktoś będzie widział kursy na jutro proszę dać znać
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Jakie kursy odpowiednio byly na Zenit i Sade? 1,09 i 1,27w Betsafe . Ci co pograli na przeciwnikow chyba juz sobie bilety zamawiaja do cieplych landow .
Daj spokój lepiej ,kto wygrał to miał szczeście i tyle ,tyle przewalić pk niestety ,koniec z głupią siatkówką ,niemam sił doniej co robią to jest Porażka pewnie ustawiają sobie mecze w czasie gry ,bo jak można takie coś zrypać tyle pk
Niestety Gratulacje tym co wygrali ,ja Przegrałem sporo i mam dosyć tego Wszystkiego
Muszę dojsć do siebie ,zaraz coś walne za wszystko jakieś live i już mi nie zależy czy wygraja czy przegraja ,zresztą teraz są same moje porażki od Poniedziałku
Pozdrawiam Serdecznie i spokojnej nocy !!!!
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
CELAYA II-MINEROS DE ZACATECAS II over 2,5 1.50
Santamarina de Tandil - Independ over 1,5 1.60
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Defensa Y Justicia - Tigre
Powyżej/Poniżej
Stawka:
Powyżej 1,5
@ 1,39
Możliwa wygrana 0.00 PLN
Botafogo - Parana
Powyżej/Poniżej
Stawka:
Powyżej 1,5
@ 1,31
Możliwa wygrana 0.00 PLN
Sao Paulo SP - Sport Recife
Powyżej/Poniżej
Stawka:
Powyżej 1,5
@ 1,32
Możliwa wygrana 0.00 PLN
Wielokrotny
Stawka:
Kurs 2,40
Możliwa wygrana1200.00 PLN
Zakłady systemowe
Całkowita stawka:500.00 PLN
Łączna wygrana1200.00 PLN
Defensa Y Justicia - Tigre
Wynik meczu
Stawka:
Defensa Y Justicia
@ 1,57
Możliwa wygrana 0.00 PLN
Botafogo - Parana
Wynik meczu
Stawka:
Botafogo
@ 1,33
Możliwa wygrana 0.00 PLN
Sao Paulo SP - Sport Recife
Wynik meczu
Stawka:
Sao Paulo
@ 1,42
Możliwa wygrana 0.00 PLN
Wielokrotny
Stawka:
Kurs 2,97
Możliwa wygrana1485.00 PLN
Zakłady systemowe
Całkowita stawka:500.00 PLN
Łączna wygrana1485.00 PLN
Takie moje kupony na piłke
BOTAFOGO 2,5 2
Ale myślę z ewejdą te overki ,niema co szaleć grubo bo szalałem i co sie stało ,kompletna wtopa ,dlatego góra bede grał od 100-1000zł
Niema co jedynie hokeje na gole grubasy jak coś zostanie na koncie ,narazie bardzo cieńki dzień
ale ciesze się chocież ,ż ektoś skorzystał z Zamalku to najważniejsze ,żeby Użytkownicy zarabiali ,a ja to wiadomo jestem cichym grajem ,a ciesze się z innych wygranych ,bo o to chodzi ,żeby pomagać sobie ,a nie tylko się wnerwjać jak typ nie wejdzie np mój nie wejdzie a ktoś pograł i zaraz sie awanturuje ,nie potzrebnie ,trza przełykać porażki ,ja te się wnerwjam ,ale nie pokazuje tego ,co to da nic ,gorsze samopoczucie ,serce bolace ,głowa z nerwów ,a nie potrzebne to nikomu ,Wiadomo takie jest sport ,a my staramy się trafić
Pozdrawiam gorąco Wszystkich
Oby piłka dała zarobic ,bo trza będzie live walić na odrobienie po niskich kursach
San paulo 0-0 ⛔
Botafogo 2-1 over 2,5 pykło ✅
a 2kupony przez san paulo lipa
Poniedziałek bardzo czarny umnie :brokenheart: ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Jamajska 2:35
Mount Pleasant Academy -Cavalier over 1,5 1.60
MEXYK KOBIETKI 3:00
TIGRES UANL W -ATLAS W over 2,5 1.50
takie coś przygotowałem
potech czarnych serjach
AHL -2:00
Iowa Wild -Grand Rapids Griffins OVER 4,5 1.40
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
http://videostream.dn.ua/videopage/videoPage.php?g=dmx4aXdoK2FzaG5mcWhv&amp;amp;c=en&amp;amp;i=eWlwYWRpcGJxZw%E2%84%96f%E2%84%96f
Prosze stronke
Jamajska 2:35
Mount Pleasant Academy -Cavalier over 1,5 1.60
MEXYK KOBIETKI 3:00
TIGRES UANL W -ATLAS W over 2,5 1.50
takie coś przygotowałem
potech czarnych serjach
AHL -2:00
Iowa Wild -Grand Rapids Griffins OVER 4,5 1.40
Mexyk ⛔
ahl ⛔
Jamajska ⛔
Dobranoc pechowy dzień niestety ciezko jest ugrać ,moż ebedzie lepiej popołudnie
No cóż dobrze szło to zrypałem siatkami sobie nie potrzebnie ,chciałem szybko poodrabiać mój błąd ???? :sarcastic:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom