>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
P 254

pablo95

Użytkownik
✅ Inter sam ogarnął.
⚽ Tottenham - Man City
Fernandinho otrzyma ŻK @2.5
Powinien już mieć żółtko, to jest koleś od przecinania w środku pola także okazje na kartkę będą. Ja biorę.
Oprócz niego po remprymendzie są również: Lamela, Kane oraz Kun Aguero ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
0-4 ⛔
Bergamo - Moncada Agrigento 1 1.50
Bergamo - Moncada Agrigento -2,5 1 1.70
Za wszystko wale co będzie to będzie jużmnie nic nie żdziwi
⛔ Super koszykówka oby tak dalej zawsze znimi wygrywali wysoko a dzisiaj wtopa na całego :bow:&lt;brawo&gt;
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Deportivo Santani - Nacional Asuncion, Obydwie strzelą, @2.48 Unibet 0:0 w 12 minucie. Pogrzało ich z tym kursem mimo braków kadrowych u jednych i drugich myślę że zrobią bttsa - warto. Na przełamanie passy
edit
⛔ (3:0. Sorry jeśli ktoś pobrał. Robię przerwę na livie, nic nie wchodzi a powinno - kolejny mecz gdzie marnują pełno sytuacji).
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
✅ Inter sam ogarnął.
⚽ Tottenham - Man City
Fernandinho otrzyma ŻK @2.5
Powinien już mieć żółtko, to jest koleś od przecinania w środku pola także okazje na kartkę będą. Ja biorę.
✅ ciach
Oprócz niego po remprymendzie są również: Lamela, Kane oraz Kun Aguero ????
Zgadza się ale Fernandinho najbardziej mi pasuje na ŻK przy takim przebiegu spotkania. Lamela pewnie nie zagra pełnego meczu, Aguero i Kane tylko za głupotę mogą dostać, raczej nie mają tylu sytuacji stykowych co przecinak Fernandinho.
 
wsc 166,6K

wsc

Użytkownik
NBA :
BROOKLYN @2 SiNGIEL
Spurs + Toronto + Lakers trebel wszystko z betsson ja dodałem na podbitke GSW + DENVER ale to nie do rozliczenia.
Powodzonka ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ruskie maja fajne value na mecz 76ers.
Weszlo w 3 z 6 meczow. Malo rzuca za trzy ale te problemy z barkiem rok temu i w ogole ale to przeciez koles, ktory w Ncaa rzucal ponad 40% za trzy przy 5 probach na mecz...
Makelele Fultz przynajmniej 1 celny za 3 @ 3.70
 
P 10

pk95

Użytkownik
Ruskie maja fajne value na mecz 76ers.
Weszlo w 3 z 6 meczow. Malo rzuca za trzy ale te problemy z barkiem rok temu i w ogole ale to przeciez koles, ktory w Ncaa rzucal ponad 40% za trzy przy 5 probach na mecz...
Makelele Fultz przynajmniej 1 celny za 3 @ 3.70
Cos oprocz tego bedziesz grał z NBA?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom