>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Przy 2-0 W setach dla USA za zwycięstwo USA STS dawał @11,5 za dokładny wynik 3-2 dawał @25 :sarcastic:
Nie mógł dawać na wygraną Holenderek @11,5 i na 3:2 dla Holenderek @25 bo to było w tamtym monecie to samo zdarzenie
Mógł dawać @25 na zwycięstwi 3:2 Amerykanek chociaż dziwny ten kurs
 
K 0

kropson1988

Gość
Gratulacje dla wszystkich ktorzy pograli Holenderki szczegolnie w momencie kosmicznych kursow . Osobiscie przed meczem cos mi mowilo , ze Holenderki powalcza i moga wygrac ale po pierwszym secie z takiej przewagi co przegraly i po szybkim gongu w drugim niemalze bylem przekonany i pewien , ze to bedzie szybkie 3:0 dla USA . Ciekaw jestem co w drugim spotkaniu . Po h2h widze ,ze Japonki tanio skory nie sprzedawaly w meczach i wyniki po 3:2 , 3:1 . Takze napewno i dzisiaj powalcza .
 
C 334

copper

Użytkownik
Gratulacje dla wszystkich ktorzy pograli Holenderki szczegolnie w momencie kosmicznych kursow . Osobiscie przed meczem cos mi mowilo , ze Holenderki powalcza i moga wygrac ale po pierwszym secie z takiej przewagi co przegraly i po szybkim gongu w drugim niemalze bylem przekonany i pewien , ze to bedzie szybkie 3:0 dla USA . Ciekaw jestem co w drugim spotkaniu . Po h2h widze ,ze Japonki tanio skory nie sprzedawaly w meczach i wyniki po 3:2 , 3:1 . Takze napewno i dzisiaj powalcza .
Na pewno to Kopernik nie żyje...Jak jesteś poważnym typerem to wyrzuć to słowo do kosza i zastąp wielce prawdopodobne.Tak jak never say never...Jak Włoszki wyjdą skoncentrowane to szybkie 3-0 będzie.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
u21 Zenit vs Spartak typ: over 1,5 kurs: 1,83 (Etoto) po 1 polowie jest 0:0 te ruskie mlodziki sa bramkostrzelne, chociaz to mecz dwoch dobrych druzyn, wiec roznie to bywa.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Spoko, ale nie wiem dlaczego wylewasz tutaj żale.
Generalnie temat jest taki, że buki dawały @8 za zwycięstwo Holenderek a że u bab różnie bywa to warto było zagrać za grosze
Ja w pierwszym secie złapałem @5 że USA weźmie seta. W siatkówce kobiet wszystko się może przytrafić, więc warto grać takie duże kursiwka, które - na pierwszy rzut oka - wydawać by się mogło, że praktycznie nie mają szans na wejście. Teraz w meczu Japonek z Włoszkami też pewnie będą jakieś jaja.
 
K 0

kropson1988

Gość
Na pewno to Kopernik nie żyje...Jak jesteś poważnym typerem to wyrzuć to słowo do kosza i zastąp wielce prawdopodobne.Tak jak never say never...Jak Włoszki wyjdą skoncentrowane to szybkie 3-0 będzie.
Zgadza sie , moze tak byc ale to nie znaczy , że Japonki sie polozą prawda , a w szczegolnosci u siebie gdzie sa gospodyniami . O to mi chodzilo z wyrazem na pewno . A jesli Ci chodzi o to, że napisalem razem to zdarza sie chyba kazdemu czasem popelnic blad ? Moge edytowac i poprawic jak Cie to boli.
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Pytanie do znawcow tenisa stolowego (pingponga). Kiedy jest wieksze prawdopodobienstwo zdobycia punktu? Przy serwowaniu czy odbieraniu? W tenisie ziemnym wiadomo - lepiej serwowac. Tak samo jest w pingpongu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom