>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
T 115

tomi5454

Użytkownik
RNG - Gen.G @ 1 @ 1.35
za wszystkie pieniądze świata!!!! Ci drudzy już nie mają szans na wyjście a RNG spina żeby wyjść z grupy. Mocno polecam
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
No ja akurat na TV, ale nie martw się, nie trzeba oglądać. Za godzinę spójrz na wynik ????
Oby bo mocniej to zagrałem, wystarczy żeby po prostu wygrały 3-0, nawet dwa pozostałe sety na przewagi i wchodzi ale siatkówka to specyficzny sport, tak jak tenis, zawsze mecz można odwrocić z każdego wyniku. Mam nadzieję,ze nie tym razem ???? .Póki co rzeźnia;)
Fratangelo w meczu z Boltem kusi na wieczór. Dużo pochwał zbierał za ostatnie mecze a dziś rywal spokojnie do ogrania.Ktoś śledził ten turniej?
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
jeszcze raz dzisiaj kosz Filipiny:
Magnolia-Alaska over 175,5 @1,9 Betfair
linia w pre 195,5. tradycyjnie slabo rzucaja w pierwszej kwarcie
na poczatku 2Q nadal pudluja -linie spadly nawet do 165,warto!
⛔
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
lol
RNG + Vitality @2,5
Niezłe jaja się dzisiaj tam dzieją ???? RNG dzisiaj 0-2 i musi wygrać z najsłabszym w grupie GenG aby awansować. Vitality pierwszy mecz z c9 przegrało, dzisiaj liczę na rewanż ale tu może nie jestem do końca obiektywny (EU &gt; NA) ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Gen.G wygra (lol worlds) @3
W końcu grają bez presji, już i tak nie wyjdą z grupy, w takiej sytuacji często gra się tym co się lubi grać i po prostu czerpie się przyjemność z gry, a to często gęsto kończy się wygraną. Nie udźwignęli presji jaka na nich ciążyła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom