>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Potrzebuję małej opinii od ekspertów od tenisa ziemnego.
Jak się czują ostatnio w serwisie Joao Souza oraz Mannarino?
Chodzi Ci o Souze z Brazylii czy Souse z Portugalii bo to dwaj różni tenisiści?
A ja spróbuję Humbert @2,05
⛔ trzeba było się trzymać swojego zdania i nie ruszać tego meczu.
 
C 334

copper

Użytkownik
Williamsa &quot;mistrza świata&quot; znów poskładał jak amatora jakiś dzieciak. Chyba nie ma innego sportu żeby mistrza świata mógł zlać niemal każdy.
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Panowie warto wykupic pakiet od eleven sports 15,90 zl za miesiac za kanaly 1,2 i 3 czy jest gdzies jakas lepsza oferta? Przede wszystkim zalezy mi na hiiszpanskiej, niemieckiej, wloskiej lidze. Jak rowniez zeby nie bylo problemu z odtwarzaniem na tablecie, tel, bez scinania i w dobrej jakosci. Co sadzicie?
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Panowie warto wykupic pakiet od eleven sports 15,90 zl za miesiac za kanaly 1,2 i 3 czy jest gdzies jakas lepsza oferta? Przede wszystkim zalezy mi na hiiszpanskiej, niemieckiej, wloskiej lidze. Jak rowniez zeby nie bylo problemu z odtwarzaniem na tablecie, tel, bez scinania i w dobrej jakosci. Co sadzicie?
Wczoraj tutaj odpowiadałem na podobne pytanie.
Na Wizja. tv masz za bodajże 16 Dolarów na 3 miesiące, czyli jakieś 60 zł na 3 miesiące, czyli po 20 zł na miesiąc. Wszystkie 4 Eleveny, canal +, canal + sport, canal + sport2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Wszystkie Polsaty Sport Premium (Liga Mistrzów i LE) i TVP Sport, a więc praktycznie wszystko co w Polsce ze sportem jest dostępne. Nic nie ścina, na najwyższej jakości, na telefonie również (na tablecie nie wiem, bo nie używam, ale jeśli na telefonie śmiga to na tablecie będzie podobnie.)
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Wczoraj tutaj odpowiadałem na podobne pytanie.
Na Wizja. tv masz za bodajże 16 Dolarów na 3 miesiące, czyli jakieś 60 zł na 3 miesiące, czyli po 20 zł na miesiąc. Wszystkie 4 Eleveny, canal +, canal + sport, canal + sport2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Wszystkie Polsaty Sport Premium (Liga Mistrzów i LE) i TVP Sport, a więc praktycznie wszystko co w Polsce ze sportem jest dostępne. Nic nie ścina, na najwyższej jakości, na telefonie również (na tablecie nie wiem, bo nie używam, ale jeśli na telefonie śmiga to na tablecie będzie podobnie.)
Mega dzięki za info ;) czyli takie El clasico tak jak wczoraj, gdzie mnóstwo ludzi ogląda, pójdzie bez problemu?
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Mega dzięki za info ;) czyli takie El clasico tak jak wczoraj, gdzie mnóstwo ludzi ogląda, pójdzie bez problemu?
Oglądałem wczoraj El Classico i bez choćby jednego ścięcia
Po za tym
La Manita!! Visca el Barca!
Działa bez problemu. Moim zdaniem Wizja &gt;&gt; Webb tv
Dokładnie, wcześniej korzystałem z weeb. tv i trochę mnie drażniło, bo w najważniejszych momentach jak jakiś ważny mecz nie działały niektóre kanały. Jedyna sprawa in plus dla weeb. tv to zawsze można ksw obejrzeć w dobrej jakości bez wykupywania ppv, ale to zawsze można wykupić na jeden dzień subskrypcję.
a jak tam wplacac pieniadze na konto?
Musisz kupić Perfect Money e-Voucher USD, później w jakimś e-kantorze wymienić na litecoin (musisz w kantorze wpisać kupiony kod i twój numer portfela, który masz w ustawieniach swojego konta na wizja tv i go też wpisać i jak wymienisz to samo ci doda dni premium
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom