>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na nockę z nba
Kwarta z najniższą suma pkt
O45,5 W meczu Utah @1,85⛔???? mocniej
O46,5 W meczu Phoenix @1,85 ✅mocniej
O48,5 w meczu Golden @1,85✅
---
1 pkt brakło w 1 kwarcie w meczu Utah. Reszta weszła na luzie.
2/3 Nie jest źle.
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
https://forum.bukmacherskie.com/threads/konkretne-granie.153763/page-4#post-6742864
Tutaj śmiało polecam na dziś. Kurs powinien spadać i trzeba złapać, reszta opisana ;)
Humbert z Hurkaczem o nic nie walczy bo punkty z tego tygodnia już się nie liczą do klasyfikacji Next Gen. Przed napisaniem należy sprawdzić bo wystarczyło wejść na główną stronę turnieju. Typu nie neguje bo tam szanse 50/50
Na początek dnia próbuje o10,5 gema w 1 secie
U Kaczanowa @2,9
U Milmana @3
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Humbert z Hurkaczem o nic nie walczy bo punkty z tego tygodnia już się nie liczą do klasyfikacji Next Gen. Przed napisaniem należy sprawdzić bo wystarczyło wejść na główną stronę turnieju. Typu nie neguje bo tam szanse 50/50
Na początek dnia próbuje o10,5 gema w 1 secie
U Kaczanowa @2,9
U Milmana @3
Tak, już wiem. Nie mniej jednak to lepiej dla mojego typu ;)
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tak, już wiem. Nie mniej jednak to lepiej dla mojego typu ;)
No nie wiem. Czyli uważasz że młody Francuz będący w gazie nie będzie miał takiej motywacji by walczyć o wygraną w meczu w turnieju Masters 1000 bo nie zalapie się do Mediolanu? Przecież Humbert wycofał się z Brestu aby odpocząć i przygotować się do tego turnieju. Jednak po drugiej stronie siatki manarino który jest nieobliczalny i w hali grać umie. Dlatego nie ruszam tego meczu bo to jest loteria. Nawet 6:3 6:2 dla jednego i drugiego mnie nie zdziwi. Ale powodzenia ????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
No nie wiem. Czyli uważasz że młody Francuz będący w gazie nie będzie miał takiej motywacji by walczyć o wygraną w meczu w turnieju Masters 1000 bo nie zalapie się do Mediolanu? Przecież Humbert wycofał się z Brestu aby odpocząć i przygotować się do tego turnieju. Jednak po drugiej stronie siatki manarino który jest nieobliczalny i w hali grać umie. Dlatego nie ruszam tego meczu bo to jest loteria. Nawet 6:3 6:2 dla jednego i drugiego mnie nie zdziwi. Ale powodzenia ????
Zanim dowiedziałem się, że lista do Mediolanu jest już zamknięta obawiałem się, że Mannarino może luźno do tego podejść i dać młodemu wygrać. W jakim gazie? Na hali budował się w ITF-ach i wygrał w sumie Chelka. Mniejsze doświadczenie, a Adrian finał w Moskwie nawet zrobił. Jak dla mnie za duży ten kurs ;)
 
C 334

copper

Użytkownik
Khachanov polegnie, nie ma to tamto
Krajnovic broni pkt za zeszłoroczny finał więc mega zmotywowany a Chaczanow już w meczu z Nishikorim dziwnie łatwo poległ, co prawda Japoniec grał kosmos ale miałem wrażenie że Rusek przeszedł koło tego meczu bez wiekszego zaangażowania.
 
kanonier9 248

kanonier9

Użytkownik
Krajinovic 2:0 @2.55

edit: haha błąd stóp przy 2nd serv na 5-4...
edit2: gościa ten DF zabił, słaba głowa.
????????
Gracze na tym poziomie muszą mieć mocniejszą psychikę.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Millman krecz po secie, więc elegancko, bo do przodu będzie rozliczone. Czaczanow odrabia ładnie i powinno już być lepiej, Filip zagotowany.
 
hallik 12,3K

hallik

Użytkownik
Jak się wszystko odwróciło. Miał Serb break pointy na podwójne przełamanie. Słabszy gem serwisowy, foot fault przy bp i teraz broni set pointa.
Ten kto wygra tego seta, IMO weźmie też mecz.
 
kanonier9 248

kanonier9

Użytkownik
Serb się trochę uspokoił już, chciał powalczyć ale już było za późno. Ja bym go tu jeszcze nie przekreślał. Chyba spróbuję lekko na mecz Krajinovicia.
Krajinovic @8.00!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom