>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobry wieczór załogo
Jak wam leci ,umnie nieźle ,kosze posiadały pięknie po południu
Pozdrawiam wszystkich Goraco i zastanawiam się nad godziną 1 coś z usa ,albo Mexykańskiej
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Dobry wieczór załogo
Jak wam leci ,umnie nieźle ,kosze posiadały pięknie po południu
Pozdrawiam wszystkich Goraco i zastanawiam się nad godziną 1 coś z usa ,albo Mexykańskiej
Czołem, a co się kręci po głowie? Może też coś bym zagrał przed spaniem nieuchronnym?
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Guyana liga coś obmyślam w tym meczu
Milerock - GDF ale zagram gol w 1 połowie i overek 2,5
a jeszcze patrze na USA BO Z mexyku puchar to niegram
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Dobry wieczór załogo
Jak wam leci ,umnie nieźle ,kosze posiadały pięknie po południu
Pozdrawiam wszystkich Goraco i zastanawiam się nad godziną 1 coś z usa ,albo Mexykańskiej
całkiem fajnie pól forum gra na zespół który o nic nie gra i wystawił rezerwowy skład na ostatrnie spotkanie przed wakacjami a drugie pół zachodzi sie ze smiechu
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
całkiem fajnie pól forum gra na zespół który o nic nie gra i wystawił rezerwowy skład na ostatrnie spotkanie przed wakacjami a drugie pół zachodzi sie ze smiechu
Dziękuje ja mało jestem niestety ,to nie widze co każdy gra ,ale jak gadałem z ludźmi grali Chorwacje a ja mówiłem Francja i wygrała 4-2
Zastanawiam się nad 1 i 2 w nocy z USA i tą Gutemalską
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
To niegram Ekwadoru jedynie barcelona gol 1 połowa tak tam widze w tym meczu
Lakersi zajebiście wykęcili overka ponad 170 pk a linia na 166 była umnie od 162,5 po pięknym kursiku
Wszystkie opcje weszły
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ale jaja Energy 23 strzela gola w 45 min a potem tamci strzelają w 45 i mamy remis 1-1 ,oby weszedł overek 2,5,bo Handi zagrożone -1,5 ale jeszcze 2 połowa przed nami
Red bule u 23 będe grał live to zapodam co gram ,ale gram gol 1 połowa na bank i overek tam licze przynajmniej 1,5
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Over 1,5 1.84 połowa red bul
takie coś daje za drobne
2-0 połowa i grają ✅
Dobranoc znikam spać kosza trza pomyśleć na 13 u 20 jakieś ako zrobić ładne koło 2 i będzie git
Miłej nocki życzę wszystkim i Tygodnia :sun: ???? ????:]:cash::bell::beer::victory:
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik

1.

Spotkanie: Nara Club - Sony Sendai
Typ: Nara Club czyste konto? Nie (0:0 53min)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365

2.
Spotkanie: Fukushima Utd - Azul Numazu
Typ: Btts/yes (0:0 14min)
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365

Edit:
2x✅
2
/0
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Pilka Nozna Towarzyskie
CS Marítimo - Cd Os Armacenenses 1 @1.20 ✅
Pilka Nozna USA MLS
Atlanta United - Seattle Sounders 1 @1.36 ⛔
Los Angeles FC - Portland Timbers BTTS @1.44 ⛔
Pilka Nozna Ekwador
Liga Dep Universitaria Quito - Deportivo Cuenca 1 @1.80 ⛔
Pilka Nozna Meksyk
CF Monterrey - Necaxa BTTS @1.95 ⛔
AKO 8.04 ⛔
Mam pograne tez w singlach i dublach te typy, takze do wyboru do koloru, Ekwador bet dnia imo LDU QUITO, i Atlanta United ogolnie duuuze spadki, pozdrawiam i z fartem!! ????
Po prostu zapomnijmy o tym AKO... Po boskiej sobocie gorsza niedziela
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
3.
Spotkanie: Blaublitz Akita - FC Ryuku
Typ: Blaublitz czyste konto? Nie (0:0 55min)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365

4.
Spotkanie: Aizawl FC - Ramhlun North
Typ: Next goal: Aizawl FC (0:0 68min)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365

Edit.
3.
✅
4.
⛔
Dziś:
3/1
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, SL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Boston Celtics
Typ: PTB -2.5 pkt OT
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet
Analiza:
To będzie zdecydowanie najtrudniejszy rywal dla Celtów. Na razie Zieloni męczyli się z pionkami jacym byli Heat, Hornets czy Knicks. Tutaj stanie ekipa bardzo wysoko rozstawiona, która w każdym spotkaniu prezentowała się z bardzo dobrej strony jak na Ligę Letnią. Tutaj siła ofensywna jest za wielka na mój klub któremu kibicuje. Strasznie mizernie wyglądają C&#39;s w 4 Q gdzie nie ma komu pociągnąć tego wózka. Czy to z Knicks czy to z Heat w 4 Q dostawaliśmy prawie 10 pkt i chciałbym abyście mieli to gdzieś za głową przed tą 4 Q bo być może to będzie świetna okazja na zarobek w tej ostatniej tercji. O rosterach nie będę pisał. Przeanalizowane mam dość fajnie rywala. Nie mam żadnych zastrzeżeń do Birda, Semiego i troszkę szkoda, że nie można spotrzeć jak wygląda Williams nowy nabytek tegorocznego draftu.
Co do Świetlistych Smug to bardzo dużo opcji w ofensywie. Z niezłej strony pokazuje się Baldwin IV, Layman, McDaniels czy też Simon, Trent. Każdy z nich dodaje mnóstwo energii po obu stronach parkietu i daje sporą zdobycz pkt a to w SL jest kluczowe. Smugi wygrały w SL wygrały wszystkie 4 spotkania i dziś ograją grubo Boston Celtics.
brać tylko
✅✅✅95:80
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Pusamania vs Barito Indonezja typ: Pusamania over 1,5 kurs 1,86 oraz Pusamania over 2,5 po kursie 3,75 tak lekko probujemy. Startuja o 10:30.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
5.
Spotkanie: Pusamania Borneo - PS Barito
Typ: PS Barito over 1.5 gola
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365


6.
Spotkanie: Gamba Osaka U23 - Kagoshima
Typ: Btts/yes (0:0 5min)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom