>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Mam aby karnego - nie grałem przed bo to loteria jak uj... Jak nie zagrałem - weszło... Jak zagrasz... Nawet karnego z d. nie będzie... I VAR nie pomoże... A tu finał i proszę...
Później podlicze MŚ jak znajdę chwilę ale nic dobrego nie wyszło z samych MŚ.
Udanego dnia
jak wszystkie typy grałeś na przysłowiową pałe to się nie dziw. Wszystko jak leci karny w meczu, niestrzelony karny, no już lepiej mogłeś dawać kto rozpocznie mecz ... Nie grać na siłe oficjalu to może coś ugrasz ????
 
K 0

kropson1988

Gość
Ehh i się zemściło miał nawet 15:40 w jednym gemie Djoka i nic ⛔. Za to Chorwacja pokazuje charakter i trzeba spróbować wygrana Chorwacji w 90 minut @4,56 i wygrana pucharu @2,45.
E: W ciekawy momencie podałem heh var i karny . Francja póki co mega farci i pewnie będzie wygrywać .
Niestety ⛔⛔ Chorwacja padła jednak fizycznie wkoncu musiało to przyjść szkoda ,że w finale ale i tak wielki szacun dla nich za ten wyczyn , za dojście do finału , za ten mecz godny finału . Brawo Francja , brawo Chorwacja !!
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
14.
Spotkanie: Serra Macaense U20 - Audax Rio U20
Typ: Serra over 1.5 gola (0:1 HT)
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365

2/13
jak wszystkie typy grałeś na przysłowiową pałe to się nie dziw. Wszystko jak leci karny w meczu, niestrzelony karny, no już lepiej mogłeś dawać kto rozpocznie mecz ... Nie grać na siłe oficjalu to może coś ugrasz ????
Gram tak od latach nie ucz ojca dzieci robić to że tu nie podałem nie znaczy że nie grałem wrzucam jak mogę a gram jak zawsze pozdro i z fartem.
Taki szczegół jeszcze znawco...
Na rozpoczęcie meczu masz 1.90 kurs a na niestrzelony karny 15-30.00... graj swoje 1.10 i baw się dalej w piaskownicy ja gram swoje i bekę robię.
Nadal niewielu rozumie że przy kursach które gram wystarczy mieć skuteczność ok 30% i już jest plus... Czasem mniej czasem więcej...
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
15.
Spotkanie: Santa Clara - Panafel
Typ: Next goal: Santa Clara (0:0 55min)
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365


Edit. Ucz się od mistrza i nie pyskuj q7dwa9... Czyżby &quot;cieczka&quot; dziś?
Zapraszam na priv do rozmow
Pozdro
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
gdyby mieli dach to mogliby zasunąć, mogli finał robić na narodowym to się putinowi zachciało ukrainę podbijac zamiast Polskę ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Pilka Nozna Towarzyskie
CS Marítimo - Cd Os Armacenenses 1 @1.20
Pilka Nozna USA MLS
Atlanta United - Seattle Sounders 1 @1.36
Los Angeles FC - Portland Timbers BTTS @1.44
Pilka Nozna Ekwador
Liga Dep Universitaria Quito - Deportivo Cuenca 1 @1.80
Pilka Nozna Meksyk
CF Monterrey - Necaxa BTTS @1.95
AKO 8.04
Mam pograne tez w singlach i dublach te typy, takze do wyboru do koloru, Ekwador bet dnia imo LDU QUITO, i Atlanta United ogolnie duuuze spadki, pozdrawiam i z fartem!! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom