>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Jeeest wrocil ???? . Mowilem ze tak bedzie. copper mi na priv cisnie ze chudy wjeb...hajs przez moje typy. A ja mu mowie ze g ... prawda bo on podal pierwszy przede mna. Prawda czy falsz ?
Bylem zly bo prawie nigdy nie gram stad nic, zawsze swoje a wczoraj trzy analizy tutaj piekne przeczytalem a potem zobaczylem ze Ty grasz tez wiec dodalem to do swojego dubelka i mi wszystko spierdolilo, to myslalem ze mnie cos strzeli no i wystukalem emocje w klawiature, sorry za te epitety ale idzie sie zdenerwowac, mam nauczke na przyszlosc aby kontrolowac emocje a nie rzucac jak baba w ciazy, wierze ze dzis bedzie lepiej, a typy gram swoje pierwsze mysli czucia tak jak mi to idzie najlepiej, pozdro
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Lazio 2,5 1.84
Wchodze mocno bo się wkurzyłem
Nie proponuje grać ja gram z nerwów bo mnie przekręcili do połowy 1,5 overa
Dlatego gram mocno bo mi został kupon z buka lazio 2,5 na spora gotówke
2 meczyki weszły wcześniej Palmeiras 2,5 i dania -2,5 połowa ,zostało lazio jak ma zwalić niech zwali nawet w necie ,nic niemam do stracenia ,Emocje zrobiły umnie wszystko ,jak przegrać to przegrać
Niema co plakać ,co będzie to będzie
Kosice mi live zarobili do połowy 1,5
Powodzenia ,albo wygram ,albo odjade w zapomnienie :facepalm::sarcastic::dntlck::sweat:;)
 
C 334

copper

Użytkownik
Jeeest wrocil ???? . Mowilem ze tak bedzie. copper mi na priv cisnie ze chudy wjeb...hajs wczoraj przez moje typy. A ja mu mowie ze g ... prawda bo on podal pierwszy przede mna. Prawda czy falsz ?
Po co mnie wciagasz w jakieś przepychanki. Ja do Chudego nic nie mam, w przeciwieństwie do Ciebie to równy gość. Sam mnie zaczepiasz od rana...cytuje co megalomanie mi napisałes... &quot;Ja jestem wielbiony, mam poważanie a ty jestes scierwem, scierwiskiem wrednym parszywym jak buk ktorego karam codziennie. Wczoraj analizowalem 1.5h LM i wyszedlem na swoje. Jestem wielbiony przez ludzi ktorzy ssia moje typy. Te ponad 2 tys reput zdobylem w 3-4 miesiace za same typy od momentu jak mam temat. Masz jeszcze jakies pytania ,obiekcje ?ciau&quot; No to ciau analizuj i niech ssią Twoje typy jak swoich nie mają...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 334

copper

Użytkownik
Monfilsa ktoś ogląda ? Da radę się ogarnąć czy niekoniecznie ?
Moim zdaniem nie. Mayer zmoblizowany i przygotowany bo broni zeszłorocznej wygranej w tym turnieju, zresztą Monfilsa to lepiej nigdy nie graj bo to pajac i nie wiadomo co odwali. Grałem Leo +3,5 i w zasadzie już mogę księgować.
 
K 0

kropson1988

Gość
Moim zdaniem nie. Mayer zmoblizowany i przygotowany bo broni zeszłorocznej wygranej w tym turnieju, zresztą Monfilsa to lepiej nigdy nie graj bo to pajac i nie wiadomo co odwali. Grałem Leo +3,5 i w zasadzie już mogę księgować.
Dzięki wielkie :yes:.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Po co mnie wciagasz w jakieś przepychanki. Ja do Chudego nic nie mam, w przeciwieństwie do Ciebie to równy gość. Sam mnie zaczepiasz od rana...cytuje co megalomanie mi napisałes... &quot;Ja jestem wielbiony, mam poważanie a ty jestes scierwem, scierwiskiem wrednym parszywym jak buk ktorego karam codziennie. Wczoraj analizowalem 1.5h LM i wyszedlem na swoje. Jestem wielbiony przez ludzi ktorzy ssia moje typy. Te ponad 2 tys reput zdobylem w 3-4 miesiace za same typy od momentu jak mam temat. Masz jeszcze jakies pytania ,obiekcje ?ciau&quot; No to ciau analizuj i niech ssią Twoje typy jak swoich nie mają...
myślisz, że się popisałeś pisząc to. Weź mnie nie nudź na priv więcej bo szkoda mojego czasu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom