>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
C 334

copper

Użytkownik
25.07.2018
Celtic - Rosenborg 1 @ 1.44
Ajax - Sturm handicap + 1.5 typ: 2 @ 1.81
ako: 2.61
stawka: 5j
bukmacher: bet-at-home
Za ile te cuda załadować 10 czy 20 tys Szefie?:highhive::drunk:Jak jestes top 50 na świecie to nie dziwne,że tu robisz taką furorę i masz tylu fanów.:cwl::facepalm:
Kris_nh cytat:&quot;Ja tu rządze, ja panuje na tym forum niepodzielnie, jestem czołowką bukmacherską w Polsce a na swiecie top 50 . dziekuj e za uwage&quot;
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Za ile te cuda załadować 10 czy 20 tys Szefie?:highhive::drunk:Jak jestes top 50 na świecie to nie dziwne,że tu robisz taką furorę i masz tylu fanów.:cwl::facepalm:
Kris_nh cytat:&quot;Ja tu rządze, ja panuje na tym forum niepodzielnie, jestem czołowką bukmacherską w Polsce a na swiecie top 50 . dziekuj e za uwage&quot;
myślę, że 2 zł, max 10 zł to odpowiednia stawka dla Ciebie ????
 
C 334

copper

Użytkownik
myślę, że 2 zł, max 10 zł to odpowiednia stawka dla Ciebie ????
Mi to na te Twoje super zayebyste bety nawet 2 zl byłoby szkoda...serio.Nie pisz do mnie bo teraz to juz jestem pewny,że Ty coś z głowa masz nie tak i szkoda mi czasu na czytanie tych Twoich wypocin.Poczekaj na live super zawodowcu i gwarantuje Ci,że złapiesz lepszy kurs na to ako i to pewnie grajac jeden z tych meczów a nie dwa w ako.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Mi to na te Twoje super zayebyste bety nawet 2 zl byłoby szkoda...serio.Nie pisz do mnie bo teraz to juz jestem pewny,że Ty coś z głowa masz nie tak i szkoda mi czasu na czytanie tych Twoich wypocin.
nie męcz normalnych ludzi, Twój pobyt tutaj jest męczący....
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Mi to na te Twoje super zayebyste bety nawet 2 zl byłoby szkoda...serio.Nie pisz do mnie bo teraz to juz jestem pewny,że Ty coś z głowa masz nie tak i szkoda mi czasu na czytanie tych Twoich wypocin.Poczekaj na live super zawodowcu i gwarantuje Ci,że złapiesz lepszy kurs na to ako i to pewnie grajac jeden z tych meczów a nie dwa w ako.
nie zawsze live się doczeka, ale Ty wiesz lepiej, ja wiem kiedy czekać a kiedy grać pre. Nie ucz ojca dzieci robić
 
Waldi1979 2M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
kris_nh i copper te swoje wojenki jak macie ochotę to przenieście na priv, a nie na forum się przepychacie.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
mentor , nauczyciel - o co kaman.dobra koniec gadki z toba
kris_nh i copper te swoje wojenki jak macie ochotę to przenieście na priv, a nie na forum się przepychacie.
spoko ja kończe temat ze swojej strony, na PW są już 4 podstrony tego, oczywiście Kuper zaczał bo ja nie zaczepiam ludzi od tak
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom