>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
No składem grają dość solidnie rezerwowym
Pewnie grają rezerwami
Tak częściowo, jest to też puchar ale bez przesady jak narazie wyrównanie skąd kurs 11.00 jakis żart. Warto próbować a jak Cobresal strzeli pierwszy warto pomyśleć nad wyplata...
Powodzenia
Jak mozesz miec kurs 11 w 27 minucie? jak ja mam w bet365 10 w 33(do ht) i i 7 w calym meczu hmm
Nie rozśmieszaj mnie właśnie pisałem mam też zagrane po 11.00 może wrzucę
Pozdro
 
icanseeelvis 122

icanseeelvis

Użytkownik
Tak częściowo, jest to też puchar ale bez przesady jak narazie wyrównanie skąd kurs 11.00 jakis żart. Warto próbować a jak Cobresal strzeli pierwszy warto pomyśleć nad wyplata...
Powodzenia

Nie rozśmieszaj mnie właśnie pisałem mam też zagrane po 11.00 może wrzucę
Pozdro
Nie potrzebuje bys cokolwiek wrzucal ???? teraz jest 9,50, tylko pytam.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
No puchar, ale mają 3 gole zapasu z pierwszego meczu także raczej im nie robi
Tak wiem kolego, że to rewanż ale od kiedy piłka jest tak przewidywalna ja pytam?
Czy to znaczy że grać na tzw pewniaka i gospodarza?? A później wtopy?
Czasem mam wrażenie że ludzie co tutaj siedzą są w bukmacherce od dni... Lub godzin... Bo jeśli ktoś siedzi latami w temacie nie gra &quot;gówna&quot; 1.20 czy 1.40... nie ruszam tematu więcej. Boisko zweryfikuje. Tak jak pisałem mam zagrane po kursie 11.00 w 27min bo ktos już pisał jak to możliwe... Źle wystawili! Jak mogą dać 1.40 na gospodarza a 11.00 na gości gdzie grają po 11 stu i jest mecz wyrównany. Co z tego że to rewanż wyjazd ludzie trzeba próbować... Nie 1.20! 11.00!
Tyle ode mnie.
 
adik1992 415,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
propozycja na jutro z tenisa w dziale.
jak za ten faul nie ma czerwa jak to było 100% sytuacja czyli DOKSO
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja dalej nie rozumiem jak tam moglo nie byc czerwonej haha przeciez.gosc byl sam na sam z Pusta bramka .. ale Rebic jakby odrazu strzelił jak go minal to by byl koniec.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tak wiem kolego, że to rewanż ale od kiedy piłka jest tak przewidywalna ja pytam?
Czy to znaczy że grać na tzw pewniaka i gospodarza?? A później wtopy?
Czasem mam wrażenie że ludzie co tutaj siedzą są w bukmacherce od dni... Lub godzin... Bo jeśli ktoś siedzi latami w temacie nie gra &quot;gówna&quot; 1.20 czy 1.40... nie ruszam tematu więcej. Boisko zweryfikuje. Tak jak pisałem mam zagrane po kursie 11.00 w 27min bo ktos już pisał jak to możliwe... Źle wystawili! Jak mogą dać 1.40 na gospodarza a 11.00 na gości gdzie grają po 11 stu i jest mecz wyrównany. Co z tego że to rewanż wyjazd ludzie trzeba próbować... Nie 1.20! 11.00!
Tyle ode mnie.
Panie to jutro masz mecz kosza Kanada - Wyspy Dziewicze, grają normalnie po 5 + rezerwowi, masz kurs 46 na gości, bierz w ciemno.
Głupie gadanie, jak jest value w 1.20 to lepiej grać 1.20, tutaj chwilowo był taki kurs, bo po minucie spadł, przesłanek żadnych poza nieprzewidywalnością piłki brak.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Jakim cudem takie coś nie jest na czerwona kartkę? Jeśli tutaj nie ma czerwonej kartki to Sanchez z Kolumbii tymbardziej nie powinien dostać w meczu z Japonią...
 
adam68-a1 43

adam68-a1

Użytkownik
Jakim cudem takie coś nie jest na czerwona kartkę? Jeśli tutaj nie ma czerwonej kartki to Sanchez z Kolumbii tymbardziej nie powinien dostać w meczu z Japonią...
Jest coś takiego żeby nie karać dwa razy za jedno przewinienie
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Jakim cudem takie coś nie jest na czerwona kartkę? Jeśli tutaj nie ma czerwonej kartki to Sanchez z Kolumbii tymbardziej nie powinien dostać w meczu z Japonią...
Zmiana interpretacji przepisów i za takie coś już tylko żółte. Wg tych wytycznych Szczęsny na EURO 2012 też by dostał żółtą.
Ta zmiana jest idiotyczna, bo zachęca do wycinania w takich sytuacjach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom