>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Duzo takich bukow. Szczegolnie w UK Dla przykladu mi kiedys dali cash out wiekszy niz zakladana wygrana. Lubia sie pomylic na korzysc gracza,pozdrawiam
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Warenkhorst/Winter @ 1.57 na później z plażówki.
Trochę mało, ale handi punktowe też po słabym kursie, o 2-0 już w ogóle nie mówię, bo jednak liczyłem na coś w okolicach 2.80
Świetnie się postawili ostatnio w niedziele w finale w Niemczech Bergmanowi i Harmsowi. Byli o krok od wygrania 2-0. Carambula wziął sobie totalne drewno do pary. Ten Gabriele to kandydat na najgorszego indywidualnie zawodnika w każdym turnieju. Niby wielki, a nie potrafi nic. Sam fakt, że rywale częściej serwują na niego niż na karzełka Carambule mówi sam za siebie ????

Radarong/Udomchavee -10.5 @ 1.92
Śmieszna para Portugalska przeciwko. Z dużo gorszymi parami przegrywały w tym roku wysoko. Poziom raczej podobny do tych par, które grały wczoraj, czyli raczej atakujemy tylko kiwką bo nie skaczemy powyżej poziomu siatki a w bloku wystawiamy tylko palce nad siatkę. No amatorka. Rano podobno 1xbet miał handi -4.5 :eek:
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ale Tajki zarabiają na lewo ????
Z 18-13 na 19-21 z takimi rywalkami poszły ????

-6.5 @ 4.50 ⛔ w 2 secie spróbuje sobie.
Co drugi serwis w aut heheszki
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Duzo takich bukow. Szczegolnie w UK Dla przykladu mi kiedys dali cash out wiekszy niz zakladana wygrana. Lubia sie pomylic na korzysc gracza,pozdrawiam
Mi kiedyś betfred zaliczył przegrany zakład na 300f i nie cofnął tego ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Mi kiedyś betfred zaliczył przegrany zakład na 300f i nie cofnął tego ;)
Tutaj to Norma takie bledy. Pamietam jak mi iPhone 7 za 700 funtow kiedys przyslali bo chcialem wziac na abonament po czym zerwali umowe a telefon zostal w moich rekach. Duzo gap tu zyje I pracuje hehe Pozdro I Co dzis z tenisa polecacie??
 
A 320

azael

Użytkownik
Achhh te czwartki... tyle plazówki, że aż się w oczach przewraca.

Dużym, czyli po jakim kursie?
Bet grany po 7.50 gdy jest teraz 2.75 gdy wziąć pod uwagę marże to ile dali na zamknięciu? Z 1.40? 1.50? ????
Wklepałem kurs na Isnera wyższy niż proponują obecnie buki a i tak wyszło 1.25 ????
Teraz sprawdzałem u siebie kosza kurs spadł z 9.50 na 4.50 to proponują zamknięcie mniej więcej po 1.50
 
adik1992 435,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kupon 10
USA - Polska set z najmniejszą liczbą pkt o40,5 @1,82
Serbia - Brazylia set z najmniejszą liczbą pkt o40,5 @1,8
Van Uytvanck +5,5 @1,61
Konta - Cibulkova u7,5 przełamań w meczu @1,8
Japonia u18 - Iran u18 o175,5 pkt @1,71
AKO:16,23
Stawka:140 zł
Potencjalna wygrana: 2000 zł.

O Boże jaka pomyłka ⛔ i ⛔...
Kerber juz w meczu ze zvonareva pokazała że coś z nią nie tak, lepiej odpuszczać jej mecze, mam nadzieję że dziś poleci razem z Muguruzą.
 
K 0

kropson1988

Gość
Kupon 10
USA - Polska set z najmniejszą liczbą pkt o40,5 @1,82
Serbia - Brazylia set z najmniejszą liczbą pkt o40,5 @1,8
Van Uytvanck +5,5 @1,61
Konta - Cibulkova u7,5 przełamań w meczu @1,8
Japonia u18 - Iran u18 o175,5 pkt @1,71
AKO:16,23
Stawka:140 zł
Potencjalna wygrana: 2000 zł.

Kerber juz w meczu ze zvonareva pokazała że coś z nią nie tak, lepiej odpuszczać jej mecze, mam nadzieję że dziś poleci razem z Muguruzą.
Dzięki kolego serdeczne za podpowiedź to się ceni . Wysokich wygranych !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom