Chcesz zobaczyć FAME 29 za darmo? Stań do walki o kod PPV i ciesz się galą u siebie w domu FAME 29 - zawalcz o Pay Per View od Superbet!
Nie masz konta w Superbet? Nic straconego założysz je w kilka minut
TUTAJ!
Z okazji zbliżających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Mediolanie oraz Cortina d’Ampezzo 2026 zapraszamy ponownie do drużynowej rywalizacji. Trzyosobowe drużyny odpowiadają na pytania i zdobywają punkty wspólnie. Zimowa rywalizacja z Betclic na ZIO 2026. W puli 1000 PLN od Betclic!
Uwaga! Aby wziąć udział trzeba się zapisać do konkursu
Nie masz konta w Betclic? Nic straconego założysz je w kilka minut
TUTAJ!
9.
Spotkanie: Tunezja - Anglia Typ: Karny w meczu Kurs: 3.25 Bukmacher: Bet365
Nie mogło zabraknąć karnego...
Oby coś się ruszyło bo ostatnie dwa dni "nie bardzo"... 1/5
Powodzenia
W meczu Polaków jest linia 22.5 na strzały ogólem obu drużyn.
Jak wjedzie jutro live to wchodzę ile dadzą w jakis under 18 czy cos po mocnym kursie.
Przeciez to bedzie "mecz walki"
to proponuje pograc
Tunezja Angilia 1,polowa X @2,35
Tunezja Anglia FT 1X @2,85
Tunezja naprawde solidnie wygladala w towarzyskich w ostatnich 10 meczach przegrali tylko raz z Hiszpania.
Myślałem że faule na Lewandowskim będą na lini max 2.5 a nawet liczyłem na jakiś marny kurs na 1.5 a tu betsson walnął over 3.5 fauli na Lewandowskim po 2.13 co według mnie i tak fajna opcja do zagrania bo faule na Robercie to standard w każdym meczu naszej kadry. Lewy który się cofa po piłke, bierze rywali na plecy i dość często jest faulowany w środku pola.
Podzielacie? Bo myśle nad stawką x2
Zagram też kartki i pewnie over fauli