>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
wsc 166,6K

wsc

Użytkownik
A moim zdaniem to bedzie otwartty mecz i bardzo wybiegany piłka i kiwanie sie na skrzydłach np over Senegalu 1.5 @3.2 chyba na sts
Pograłem zvereve w deblu po @4 przy 0-1 w setach.
Zverev 2-1✅ ale różnych jeszcze brakuje także ⛔
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Wygrana Szwecji po fajnym kursie, wysokie zwycięstwo Belgii gdzie wszystko ładnie siadło...hmm...co może pójść nie tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Ostatnie w dniu dzisiejszym spotkanie wcale nie musi być &quot;męczarnia&quot;... Jedni i drudzy &quot;grają&quot; wbrew pozorom... myślę że zobaczymy bardzo dobre widowisko czego sobie i Wam życzę.
7.
Spotkanie:
Tunezja - Anglia
Typ: Btts i over 2.5 gola
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Polecam naprawdę. Jeśli ktoś się obawia o over bramek to można bezpieczniej sam Btts po 2.25! Grubas Panowie... Grubas...
8.
Spotkanie:
Tunezja - Anglia
Typ: over 3.5 kartek
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365

9.
Spotkanie:
Tunezja - Anglia
Typ: Karny w meczu
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Nie mogło zabraknąć karnego...
Oby coś się ruszyło bo ostatnie dwa dni &quot;nie bardzo&quot;...
1/5
Powodzenia
✅
:cash::cash::cash:
Tak jak pisałem... Grubiej ;)
Trochę nerwowo ale sytuacji było...
Dali zarobić nareszcie
3/7
 
adik1992 436,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Cicho bo tu jest gwiazda 4 ligi w sedziowaniu i zaraz bedzie gasil ze swietnie sedziuja... chociaz moze niech ta gwiazda dalej niz 4 liga sie nie wystawia
Jestem jestem. Jeżeli oglądałeś wczoraj studio po meczu to nie powinieneś się odzywać bo skoro były sedzia międzynarodowy potwierdził dokładnie to samo co ja w trakcie meczu to powinno Ci Dac do myślenia że z przepisami jesteś daleko w lesie. Ale wiem co tam sędziowie mogą wiedzieć o sędziowaniu przecież na tym forum jest kilku kandydatów do poprowadzenia finału MS tylko się wam nie chce z przed ekranu ruszyć
Graj sobie dalej tych faworytów po 1,4 I placz. Ilu dziś miało kupę przez 90 minut w meczu Anglii.
Dobrze że kane dwie strzelił bo mam go na kapitanie w menadzerze to trochę pkt wpadnie
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Jak w tym meczu się stalo, ze byla 1 kartka to ja tego nie kumam
Całkiem normalnie, sędzia nie szastał kartkami, a piłkarze nie dali podstaw żeby je dawać.
Nie było jakiś ostrych agresywnych wejść, ani jakiś rażących niesportowych zachowań, a sędzia był konsekwentny.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Apropos kartek - w którymś z meczów (chyba wczorajszych) komentatorzy mówili, że sędziowie dostali takie wytyczne by nie pokazywać wielu kartek tylko rozmawiać z piłkarzami. Niby ma to pokazać futbol w lepszym świetle, że to nie taki agresywny sport gdzie kara na karze. Dla mnie wiele w tym logiki nie ma ale warto pomysleć zanim się zagra kartki. Takie dostali wytyczne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom