>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
tnf 253

tnf

Użytkownik
Czelek w Uzbekistanie
Nedelko - Fayziev. Gra ranking 241-509 a na tego drugiego kurs ... @1,25
Wiem, że ranking nie gra ale wczoraj było kilka podobnych sytuacji i wiadomo jak się skończyło. Kurs mały ale do dubla w sam raz myślę.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Przypominam o kartkach na MŚ. Podczas któregoś meczu komentatorzy mówili, że sędziowie celowo starają się nie pokazywać tylu kartek tylko rozmawiają z piłkarzami. Ma to na celu pokazanie futbolu w dobrym świetle. Pomysł głupi ale takie są wytyczne. Jak oglądacie mecze to sami widzicie, że czasami prosiło się o kartkę ale nic z tego. Także jakkolwiek kusząco by nie brzmiało dorzucanie overów kartkowych ja bym sobie z tym dał spokój, mi już z kieszeni swoje zabrały.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Zakłady na drużynowe faule dogów wchodzą na razie perfekcyjnie. Teraz na zawodnikach,mówiliście o faulach na Lewandowskim i progu 3.5. Próg 1.5 i over po 2.15 stoi na 1xbecie. A za overa 3.5 płacą 2.25.. Coś tam nie poszło w wyliczeniach. Gram to ostro z overem 11.5 faulu Japonii @ 2.88 overall.
właśnie szukam i nie umie znaleźć Lewego, gdzie to jest ?
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Kolumbia + Polska @4.08 gram to grubiej, nie interesuje mnie polemika na temat Polski, najwyżej się przejadę ale emocje z tym związane po prostu nie pozwalają tego nie grać. POLSKA DAWAJ!
Nasi dziś pokażą dobry futbol, mocni są ???? Do tej pory żadna z drużyn nie zachwyciła(Hiszpania i Portugalia jedynie zagrały na dobrym poziomie). Dziś Polacy zademonstrują moc. King-Kongi pewnie jedną bramkę nam strzelą więc bts też dobra opcja ale ja w naszych wierzę, mają chłopaki potencjał.Jak wszystko zatrybi to o wynik jestem spokojny.
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Po 12 latach jedziemy na mundial, nie rozumiem po co psuć sobie oglądanie i emocje stawiając przeciwko Naszym ?
Jak grać to Polskę, jak nie to odpuścić i kibicować Naszym chłopakom.... Panowie wreszcie mamy druzyne piłkarską, która może coś zdziałać na Mistrzostwach Świata !????????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Senegal -1.5 @ 7.00 stys
Senegal do 15 min @ 7.00 stys
Jesli to pyknie to zostaniesz zlinczowany:smoke:
E: o kurde z takimi snami nie ma żartów, moje mają 100% skuteczności do tej pory, choć kobiecy mózg to inna technologia
E: tak patrzę w staty Kolumbijczykow i stwierdzam, że z overkami trzeba czekać do połowy pierwszej połowy albo nawet i do drugiej połowy... z wąsem :movember:
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Po 12 latach jedziemy na mundial, nie rozumiem po co psuć sobie oglądanie i emocje stawiając przeciwko Naszym ?
Jak grać to Polskę, jak nie to odpuścić i kibicować Naszym chłopakom.... Panowie wreszcie mamy druzyne piłkarską, która może coś zdziałać na Mistrzostwach Świata !????????
Dokładnie. Ja to tej polskiej cebulowej mentalności, kompleksów nigdy nie rozumiałem. Mamy wreszcie mocną drużyne, po tylu latach i zamiast się cieszyć i kibicować. Ludzie zachwycają się jakimiś Lukaku czy Messim a nasz Lewy jest nawet lepszy od nich. Ma chłopak nosa do bramek, strzela w ważnych momentach ale co ważne na pozostałych pozycjach też są wreszcie zawodnicy których nie trzeba sie wstydzić jak przed laty. Nie musimy mieć żadnych kompleksów a tym bardziej przed czarnymi, ktorzy są z natury niezdyscyplinowanymi oszołomami. Do tej pory zresztą 4 drużyny afrykańskie przegrały spotkania i w bramkach 1-6.Nie ma co się ich przesadnie obawiać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom