>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
pogralem jeszcze u2,5 asa w 1 secie.
Szkoda Dominika może za rok. Tak czy inaczej ja swoje zarobiłem na tym finale:cash::cash::cash:
Jak trener Thiema mówił przed spotkaniem, ze Dominic jeszcze nie jest gotowy na zdobycie FO może za rok ????
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Za 20 min rozpocznie się mecz Palermo-Wenecja, oglądał ktoś ostatnie spotkanie? Palermo dobra marka, a co ciekawe trenerem Wenecji jest Filippo Inzaghi, hm. Ktoś coś?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Jak trener Thiema mówił przed spotkaniem, ze Dominic jeszcze nie jest gotowy na zdobycie FO może za rok ????
Thiem 24 lata i nie gotowy na szlema, Rafa pierwszego wygrał jak miał 19 lat, to też pokazuje przepaść między nadalem a resztą
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
13.
Spotkanie: Palermo - Venezia
Typ: Btts/yes
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Pierwszy mecz 1:1. Wysoka stawka spotkania - liczę na conajmniej po golu z obu stron...
Myślę że warto zagrać.
Powodzenia
Edit.
⛔
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Detroit Tigers under 2,5 @ 2.14
over 8,5 Philadelphia Phillies - Milwuakee Brewers @ 1.94
po 2u
over 10,5 Phillies - Brewers @ 3
under 0,5 pierwszy inning Rays - Mariners @ 1.70
po 1u
mecze po 19
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Astralis -1.5 mapy @1.8
Astralis -4.5 1mapa @1.9
✅
⛔
Astralis mecz @1.7
Nawet jeszcze te mapkę mogą wygrać, dawno nie grali traina stąd taki obrót spraw, oddali dość głupio 5v3. Na inferno i ovp myślę że już spokojnie powinno być (jeśli train przegrają)
1mapa astralis @3.2
lekko
✅
Lecimy dalej
Astralis -1.5 mapy @1.75
Niszczą jak leci
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Jak ktoś ma gdzieś Astralis 2 mapa, i najlepiej handicap to wjeżdżać domami moze nie, ale jakimś samochodem jak najbardziej ???? na duscie ostatnio grali to podjazdu liquid nie miało, nie są tam przygotowani, a do tego to mapa ct, a jak juz dzis mówiłem pare razy, ct Astralis ma najlepsze. Na unibecie niestety nie ma takiej oferty
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom