>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Astralis mecz @1.7
Nawet jeszcze te mapkę mogą wygrać, dawno nie grali traina stąd taki obrót spraw, oddali dość głupio 5v3. Na inferno i ovp myślę że już spokojnie powinno być (jeśli train przegrają)
1mapa astralis @3.2
lekko
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
1mapa astralis @3.2
lekko
1mapa Astralis @2.2
Wynik 0;4 i już taki kursik, biere. Połowa się skończy pewnie gdzieś 11-4 dla Faze, a wtedy dopiero będzie można elegancki kursik pobrać na Astralis, najlepsze ct na świecie atm. Do tego mapa mocno ct, trzeba polować
✅
✅
Mocarni po ct jak nie wiem co.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Nadal jakiś problem z dłonią, musi dograć seta prędko bo im dalej w spotkanie tym większy ból i dyskomfort. Pewnie mimo wszystko da radę to domknąć w 3-0, ale teoria na spisek jest ;)
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Nadal jakiś problem z dłonią, musi dograć seta prędko bo im dalej w spotkanie tym większy ból i dyskomfort. Pewnie mimo wszystko da radę to domknąć w 3-0, ale teoria na spisek jest ;)
Skurcz palca, opaski za mocno zaciśnięte miał
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Macie jakies dobre miejsce/link gdzie bedzie transmisja meczu Sparta-GKM ? Na Nsport ma byc Torun-Czestochowa....
 
adik1992 491,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
na finał RG gram o2,5 przełamania w 1 secie @2,19✅✅✅ i u155,5 km/h średnia 2 serwisu thiema @1,85✅✅✅
pogralem jeszcze u2,5 asa w 1 secie.
Szkoda Dominika może za rok. Tak czy inaczej ja swoje zarobiłem na tym finale:cash::cash::cash:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom