>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
pogralem jeszcze u2,5 asa w 1 secie.
Szkoda Dominika może za rok. Tak czy inaczej ja swoje zarobiłem na tym finale:cash::cash::cash:
Jak trener Thiema mówił przed spotkaniem, ze Dominic jeszcze nie jest gotowy na zdobycie FO może za rok ????
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Za 20 min rozpocznie się mecz Palermo-Wenecja, oglądał ktoś ostatnie spotkanie? Palermo dobra marka, a co ciekawe trenerem Wenecji jest Filippo Inzaghi, hm. Ktoś coś?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Jak trener Thiema mówił przed spotkaniem, ze Dominic jeszcze nie jest gotowy na zdobycie FO może za rok ????
Thiem 24 lata i nie gotowy na szlema, Rafa pierwszego wygrał jak miał 19 lat, to też pokazuje przepaść między nadalem a resztą
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
13.
Spotkanie: Palermo - Venezia
Typ: Btts/yes
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Pierwszy mecz 1:1. Wysoka stawka spotkania - liczę na conajmniej po golu z obu stron...
Myślę że warto zagrać.
Powodzenia
Edit.
⛔
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Detroit Tigers under 2,5 @ 2.14
over 8,5 Philadelphia Phillies - Milwuakee Brewers @ 1.94
po 2u
over 10,5 Phillies - Brewers @ 3
under 0,5 pierwszy inning Rays - Mariners @ 1.70
po 1u
mecze po 19
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Astralis -1.5 mapy @1.8
Astralis -4.5 1mapa @1.9
✅
⛔
Astralis mecz @1.7
Nawet jeszcze te mapkę mogą wygrać, dawno nie grali traina stąd taki obrót spraw, oddali dość głupio 5v3. Na inferno i ovp myślę że już spokojnie powinno być (jeśli train przegrają)
1mapa astralis @3.2
lekko
✅
Lecimy dalej
Astralis -1.5 mapy @1.75
Niszczą jak leci
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Jak ktoś ma gdzieś Astralis 2 mapa, i najlepiej handicap to wjeżdżać domami moze nie, ale jakimś samochodem jak najbardziej ???? na duscie ostatnio grali to podjazdu liquid nie miało, nie są tam przygotowani, a do tego to mapa ct, a jak juz dzis mówiłem pare razy, ct Astralis ma najlepsze. Na unibecie niestety nie ma takiej oferty
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom