>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Skyrimka przez moment miales 3.15 ma STS under a potem 2.70 over na iforbet , gardzisz darmowa nawet stówka do przodu grając powiedzmy po 200 zl
zaraz będzie ta sama sytuacja przy kursach na under over 8,5
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
No genialne z 12% podatkiem ???? Nic tylko to zagrać :fubar: Nie wiem skąd wy czasem czerpiecie te swoje pomysły ????
Lol, ale o co Ci chodzi? Ja właśnie zarobiłem. Puściłem każdy za dwie stówy. W przypadku wejścia tego z iforbeta mam zysk około 40 zł, zawsze. W przypadku tego z STS mam zysk 240 z groszami. Ale najlepiej narzekać, że ktoś dał pieniądze leżące na ziemi.
 
czaro82 434,4K

czaro82

Użytkownik
... Simon - Querrey over 3.5 seta @ 1.43
... Chaczanov - GGL over 3.5 seta @ 1.55
grane w ako @ 2.21

... to ako też na ✅ RG dziś 4/4 w końcu :cash:
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Lol, ale o co Ci chodzi? Ja właśnie zarobiłem. Puściłem każdy za dwie stówy. W przypadku wejścia tego z iforbeta mam zysk około 40 zł, zawsze. W przypadku tego z STS mam zysk 240 z groszami. Ale najlepiej narzekać, że ktoś dał pieniądze leżące na ziemi.
Jakim cudem? Skoro na tych kursach, które podał nie ma możliwość zarobienia więcej niż wyniosła stawka bo masz 12% PODATEK OD STAWKI!
Grając oba bety grasz za 400zł, a który by nie wszedł to nie zarobisz więcej niz 400zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ....................................................... Nie mam pytań do was ????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Wystarczyło poczekać, zarobek był jeszcze lepszy. Teraz jest taka sama sytuacja na 8,5 linię.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Andorra dziś odprawia Farce, tak to widzę, nic nie grają, gospodarze rzucają za 3 z wolnych pozycji.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Lol, ale o co Ci chodzi? Ja właśnie zarobiłem. Puściłem każdy za dwie stówy. W przypadku wejścia tego z iforbeta mam zysk około 40 zł, zawsze. W przypadku tego z STS mam zysk 240 z groszami. Ale najlepiej narzekać, że ktoś dał pieniądze leżące na ziemi.
A jak znów zabiorą po jakimś czasie???....
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Próbujem :movember:
Delbonis - Carreno-Busta over 3.5 seta
Klizan +2.5 seta
Tsitsipas +2.5 seta
Stephens win
akordeon @3.63
⛔ tylko Klizan zawiódł :puke:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom