>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
On ma z garem problem a nie z pachwiną. Zawsze jak wysoko przegrywa, to nagle coś go boli. ????
 
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
No on z Beretem zamykają mi pięknego tasiemca, więc obyś się nie mylił.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Nie nie, on zawsze wychodzi z czarnej dupy. I teraz stanie się to samo. Łapcie aktualny kurs a potem kontra w stronę Sama. Nie ma co nadwyrężać układu nerwowego ;)
Stefan ma racje ???? Simon zaczyna grac normalnie teraz. Wcześniej jakby mu sie wogole nie chcialo.albo jakby nie byl skoncentrowany. Teraz wrzucil wyzszy bieg i.intensywnosc gry
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Nie ma co sie sugerowac tym powrotem Simona - bo zadnej pilki nie wygral to wszystkie Sam wyrzucil.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Ale tak Simon gra to przebijaka czeka az.przeciwnik zepsuje ????
No ja wiem - jeden z moich ulubionych graczy od paru lat. Ale serio, wiem ze przebijaka ale I winnera potrafi zagrac a tu nic a nic, troche to martwi.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
2mapa Tyloo @4.1
Po terro tego typu drużyny radzą sobie zawsze lepiej. Do tego zaczęli od wygranej pistolki, no i jak to przegrają to bajo, więc warto spróbować
⛔
Całe szczęście że odpadają, nie dało się tego oglądać. Jak w przeszłości zdarzały im się gierki że grali nawet nawet na te europejskie teamy, tak na tym turnieju kompletna porażka za równo na tle taktycznym i skillowym. Ale za to NIP kompletnie nie przekonywało, jutro mocno przeciwko nim
1 mapa VP @2.8
Gdzie jak nie na Nuke.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Simon wygral 2 seta.oby teraz juz pocusnal amerykanca. Wrocil z przelamania w plecy ti mu da duzo pewnosci siebie
 
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Sport nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Beret łamie Dżambodżeta na seta, Żilu nagle po niby kontuzji leciutko w TB z Samem. Matko Bosko.
 
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Co widzicie w Gulbisie? Przecież on już się gotuje, wystarczy go nałożyć na talerz i zjeść.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Nie wiem sksad ta euforia na simona Sam go ogarnie a kurs 2.0 to w dalszym ciagu jest baloniarz ktory bardziej agresywnymi zawodnikami ma problem moze Sam nie jest agresorem ale strzelic umi.
Gdyby Sam nie popelnial tyle bledow co dzis popelnia to by bylo 6-1 6-2 a teraz 5-1
Mial dwa razy przy serwisie Simona 30-0 I z 10 rozegranych pilek wyrzucil 8.
 
kubam 24,8K

kubam

Użytkownik
@6.5 vp 1 mapa
Pistolka wygrana i do zrobienia spokojnie
po 1. pistolka przegrana
po 2. nie wiem skąd Ty te kursy bierzesz
po 3. fakt, typ dobry - wystarczy zabić simpla i po rundzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom