>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Czy te 3,20 w obu przypadkach to nie jest cholerne value? :angel:
Gwiazdy gwiazdami, ale kontuzje czy inne zejście w doliczonym czasie, no bądźmy poważni.
I kto Waszym zdaniem zdaniem jest bardziej prawdopodobny do tego, zeby zejsc?
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Szkoda, ze takie smieszne limity w tej lidze szostek, bo jak to w tego typu rozgrywkach overy w 2 połowach lecą jak wściekłe.
W meczu Car-zone na 2 połowę była linia over 3.5 @ 2.40 a oni w 7 minut strzelili już 5 ????
9 goli po 10 minutach II połowy hah


To prawda, na Chromie wyświetla tylko tekst. Ja używam na starym laptopie na Firefoxie i dość sprawnie działa.
Mialbys jakas wersje firefoxa na xp ktora ogarnie forum?
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Czy te 3,20 w obu przypadkach to nie jest cholerne value? :angel:
Gwiazdy gwiazdami, ale kontuzje czy inne zejście w doliczonym czasie, no bądźmy poważni.
I kto Waszym zdaniem zdaniem jest bardziej prawdopodobny do tego, zeby zejsc?
Można wiedzieć o czym piszesz ?
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Można wiedzieć o czym piszesz ?
Jasne, że można ????
Jak widzisz w ofercie Uni jest powyższy zakład, dotyczy MŚ. Czyli czy Messi/Ronaldo zagra wszystkie mecze &quot;od deski do deski&quot; w swoich kadrach na Mistrzostwach, na opcję NIE są kursy pokroju 3,20, moim zdaniem za dużo.
Patrzę, że Ronaldo ma mega pozycję w reprezentacji, na Euro wszystko oprócz finału zagrał do końca (i w finale też pewnie by zagrał gdyby nie kontuzja). Ale może przemęczony Messi po takim kursie?
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
:hokej: NHL
Washington Capitals - Vegas Golden Knights
1. tercja over 1.5 @1.91 fortuna
1. tercja BTS @2.88 fortuna
over 5.5 @2.04 fortuna
1. tercja/mecz 0/1 @5.9 fortuna
Niewiele pomysłów na nockę z NHL... jestem przywiązany do myśli o triumfie Vegas w tych rozgrywkach, tylko czy to dobrze czy to źle? Myślę, że jeżeli z tego gorącego terenu chcą wywieźć cokolwiek, to muszą zacząć na to pracować. Poprzez pracę mam na myśli poważną presję i wylewanie siódmych potów. Jeżeli przegrają, to wracają do domu ze stanem 3 do 1 i zadanie będą mieli bardzo trudne. Nie sposób nie być pod wrażeniem gry Capitals i właśnie ich forma studzi mój zapał w kierunku Vegas. Więc typy pod scenariusz - dużo walki, dużo sytuacji, dużo bramek. W poprzednim meczu Vegas mieli swoje okazje i uważam, że dzisiaj coś wpakują już w pierwszej tercji. Ostatni typ oczywiście za delikatną stawkę, jakiś taki wymysł zwyczajnie ale dosyć przyjemny kurs. Wystarczy, że scenariusz z overem pada bo Capitals powtórzą poprzedni mecz i mamy kłopoty ;)
 
psychol32 450,7K

psychol32

Użytkownik
Taką linie na over z kursem ok. 2.50 dają zagrać za 40 zł i tylko raz na cały mecz.
Jak chciałem zagrać linie z kursem ponad 5.00 to 9 zł limit ????
A tak btw poziom tej ligi jest słaby bardzo. Grałem w wielu ligach szóstek i siódemek, a u nich w ogóle żadnej taktyki, takie bieganie jak w podstawówce od bramki do bramki.
To sobie wyobraź że ja mam takie limity na 25% zdarzeń u ruskiego. Na kolejne 50% mam 10 Euro i na kolejne 25% 50 Euro. Do tego na każdy drugi i kolejny taki sam zakład dowalają 25% marży
 
duo 303

duo

Użytkownik
To sobie wyobraź że ja mam takie limity na 25% zdarzeń u ruskiego. Na kolejne 50% mam 10 Euro i na kolejne 25% 50 Euro. Do tego na każdy drugi i kolejny taki sam zakład dowalają 25% marży
Można wiedzieć o jakim spotkaniu pisze marcinJuve?
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
:hokej: NHL
Washington Capitals - Vegas Golden Knights
1. tercja over 1.5 @1.91 fortuna
1. tercja BTS @2.88 fortuna
over 5.5 @2.04 fortuna
1. tercja/mecz 0/1 @5.9 fortuna
Niewiele pomysłów na nockę z NHL... jestem przywiązany do myśli o triumfie Vegas w tych rozgrywkach, tylko czy to dobrze czy to źle? Myślę, że jeżeli z tego gorącego terenu chcą wywieźć cokolwiek, to muszą zacząć na to pracować. Poprzez pracę mam na myśli poważną presję i wylewanie siódmych potów. Jeżeli przegrają, to wracają do domu ze stanem 3 do 1 i zadanie będą mieli bardzo trudne. Nie sposób nie być pod wrażeniem gry Capitals i właśnie ich forma studzi mój zapał w kierunku Vegas. Więc typy pod scenariusz - dużo walki, dużo sytuacji, dużo bramek. W poprzednim meczu Vegas mieli swoje okazje i uważam, że dzisiaj coś wpakują już w pierwszej tercji. Ostatni typ oczywiście za delikatną stawkę, jakiś taki wymysł zwyczajnie ale dosyć przyjemny kurs. Wystarczy, że scenariusz z overem pada bo Capitals powtórzą poprzedni mecz i mamy kłopoty ;)
✅
⛔
✅
⛔
No bez tragedii. Ale demolka, chyba Vegas zrozumiało przesłanie.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Witam
1.
Spotkanie: Gungahlin - Woden Weston
Typ: Woden over 3.5 gola (1:2 31min)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365

Myślę że warto spróbować.
Powodzenia
2.
Spotkanie: Logan - Brisbane City FC
Typ: Brisbane City over 2.5 gola (0:0 9min)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365


Powodzenia

Edit.
1.
⛔
2.
✅
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Marta Kostyuk 10.50
Ogladam mecz bo postawilem Schmiedlova gdy przegrywala, musze przyznac ze typ mialby sens gdyby Marta ogarnela glowe bo od stanu 5*-4 w pierwszym secie to wszystko stara sie konczyc w pierwszym uderzeniu co 4 razy na 5 konczy sie bledem.
 
psychol32 450,7K

psychol32

Użytkownik
Marta Kostyuk 10.50 ⛔
Ogladam mecz bo postawilem Schmiedlova gdy przegrywala, musze przyznac ze typ mialby sens gdyby Marta ogarnela glowe bo od stanu 5*-4 w pierwszym secie to wszystko stara sie konczyc w pierwszym uderzeniu co 4 razy na 5 konczy sie bledem.
Dopiero wstałem po nocce to bez zastanawiania się pograłem bo kurs skusił. Gdyby wykorzystała któryś z BP przy 0:2 w drugim secie to może by inaczej się potoczyło.
Dziwi mnie że nie wolała zagrać w juniorskim RG
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom