>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
egreg 942

egreg

Użytkownik
Mimo wszystko dziwne żeby Słowacy aż tak bardzo dali się zdominować Marokańczykom, i to jeszcze na neutralu ...
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Włosi powinni powalczyć po ostatnim oklepie od Francji. Myślę, że BTS jak najbardziej do gry ale kurs niewielki @1,78. Można poczekać ze 20 minut i wtedy coś spróbować ;)
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Włosi powinni powalczyć po ostatnim oklepie od Francji. Myślę, że BTS jak najbardziej do gry ale kurs niewielki @1,78. Można poczekać ze 20 minut i wtedy coś spróbować ;)
Uprzedziłeś mnie w ostatniej chwili, też miałem napisać że BTS i że warto poczekać :eek:kay:
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Warto uderzyć coś w stronę maroka?
Trudno powiedzieć, w drugiej połowie obraz gry może się odmienić, a jak nawet nie, to Słowacy mogą coś z kontry walnąć (jedna setka Hamsika już była) i wtedy wygrana Maroko będzie jeszcze bardziej wątpliwa.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
6.
2 zdarzenia

1.Spotkanie: Grindavik - Fylkir
Typ: Btts/yes
Kurs: 1.66

+
2.Spotkanie: Fjoelnir - Valur
Typ: Btts/yes
Kurs: 1.66
Akumulator: 2.75
Bukmacher: Bet365

GRUBO!
Powodzenia
3/1

Edit.
⛔

3/5


......
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Obczajcie, że na live w 1xbecie można obstawiać i oglądać jakąś lige szóstek we Wrocławiu haha
Niedługo pewnie dojdzie do tego, że jakieś lekcje w-f w szkole będą live ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ogolnie to mozna zarobic dobra kase na tych underach w meczach towarzystkich teraz przed samym mundialem. Widac, ze im sie nie chce grac i to takie pitu pitu wszystko, aby poszwedac sie po boisku, sprawdzic pare ustawien i spadac do szatni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom