>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Pany sorki ze tu ale czy jest jakas przegladarka ktora dobrze obsluguje forum na starym Win Xp ? Chromium mam i nie dziala Mi poprawnie forum
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Szkoda, ze takie smieszne limity w tej lidze szostek, bo jak to w tego typu rozgrywkach overy w 2 połowach lecą jak wściekłe.
W meczu Car-zone na 2 połowę była linia over 3.5 @ 2.40 a oni w 7 minut strzelili już 5 ????
9 goli po 10 minutach II połowy hah

Pany sorki ze tu ale czy jest jakas przegladarka ktora dobrze obsluguje forum na starym Win Xp ? Chromium mam i nie dziala Mi poprawnie forum
To prawda, na Chromie wyświetla tylko tekst. Ja używam na starym laptopie na Firefoxie i dość sprawnie działa.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Szkoda, ze takie smieszne limity w tej lidze szostek, bo jak to w tego typu rozgrywkach overy w 2 połowach lecą jak wściekłe.
W meczu Car-zone na 2 połowę była linia over 3.5 @ 2.40 a oni w 7 minut strzelili już 5 ????

To prawda, na Chromie wyświetla tylko tekst. Ja używam na starym laptopie na Firefoxie i dość sprawnie działa.
a jaki jest limit na te mecze ? ???? u ruskich nieraz wystawiaja i pokazuja jakies mecze siatkowki w Rosji , Ukrainie miedzy szkolami ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
a jaki jest limit na te mecze ? ???? u ruskich nieraz wystawiaja i pokazuja jakies mecze siatkowki w Rosji , Ukrainie miedzy szkolami ????
Taką linie na over z kursem ok. 2.50 dają zagrać za 40 zł i tylko raz na cały mecz.
Jak chciałem zagrać linie z kursem ponad 5.00 to 9 zł limit ????
A tak btw poziom tej ligi jest słaby bardzo. Grałem w wielu ligach szóstek i siódemek, a u nich w ogóle żadnej taktyki, takie bieganie jak w podstawówce od bramki do bramki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom