>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Ja mam obstawionego Khachanova, ale w powrót przy tak grającym Zverevie to już nawet nie wierze. Gość kolejny raz gra pięciosetówke, a skacze po korcie jak sarenka... jeb***ec
Ja puściłem po 4 secie bo myślałem ze nie da rady po raz kolejny kondycyjnie a tu klops
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ja mam obstawionego Khachanova, ale w powrót przy tak grającym Zverevie to już nawet nie wierze. Gość kolejny raz gra pięciosetówke, a skacze po korcie jak sarenka... jeb***ec
pewnie sobie zaaplikował jakąs serie zastrzyków z meldonium przepisaną przez doktora Żywago specjalnie na kłopoty z katarem siennym
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Ja puściłem po 4 secie bo myślałem ze nie da rady po raz kolejny kondycyjnie a tu klops
No ja oglądając 3 seta to byłem zachwycony jakie petardy słał Karen. 4 set sie rozpoczął porządnie dla Khachanova, aż tu nagle przełamanie. A 5 set to narazie dominando Zvereva totalne ????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
???? Zverev - Khachanov
sędzia stołkowy sprawdzi ślad piłki więcej niż 5.5 razy @1.8 forutna
Miałem grać over 4.5 ale akurat było sprawdzenie do diaska.
Także linia ciut wyższa ale zakładam długi pojedynek a zauważyłem, że Zverev często niedowierza ;).
✅
Nie widziałem 6-go bo akurat wyszedłem, ale wierzę statystyce na fortunie, wszystko Saszka ;)
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Kachanova taktyka powinna byc prosta długie wymiany i duzo skrotow zeby Sasha duuzoo biegał
moim zdaniem to jest promo dnia teraz
KAszanow mecz 2.1
⛔⛔ ale Karen Kaszanka . a Zverev nie wiem na czym jedzie ale ppeniwe ma jakied dobre odzywki
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
5.
Spotkanie: Ha Noi - Khanh Hoa
Typ: over 4.5 gola (3:0 64min)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365

⛔


6.
Spotkanie: Ha Noi - Khanh Hoa
Typ: Ha Noi czyste konto? Nie (3:0 64min)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365

⛔
2/2

Powodzenia

Edit.
⛔
2/4
Sorry jeśli ktoś zagrał...
Za wysokie kursy trochę gram...
Spróbujemy to ogarnąć później i tutaj.
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
NaVi 1 mapa handi -2,5
1,8 Fortuna
S1mple zagra dobrze to NaVi dzisiaj bierze to spotkanie
E: Kurs na win 1,65 trochę mało, w singlu nie mam co grać jak już to może w trakcie pobiorę większy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom