>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Ja się decyduję na takie trzy spotkania:
???? Djokovic - Verdasco
Verdasco +2,5 seta
???? Goffin - Cecchinato
Goffin win
:siata: Bułgaria - Rosja
Rosja win
ako @2.55 fortuna
Pogodziłem analizy w działach siatkowych i tenisowych z własnymi obserwacjami. Raczej siata zerżnięta, ale co do typów z tenisa myślę, że są do ogarnięcia. Pozytywnie w tym turnieju prowadzi moje konto Goffinek, który wygrywa co trzeba ;) Jako, że są to aż trzy spotkania w ako to stawka niewygórowana. Myślę, że będzie dobrze.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Putinsewa i Sloane po 2:0 wygrają. Tu juz chyba buki posmarowaly bo Strycova i Konatveit to jakies inne osoby/ zawodniczki niz te ktore graly w poprzednich rundach. Graja jak na.jakis drugach otepiajacych
 
psychol32 479,7K

psychol32

Użytkownik
Kramarić bandyta. W meczu towarzyskim tak faulować. Powinna być czerwona kartka i dyskwalifikacja na kilka spotkań, a on ledwo żółto dostaje
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kramarić bandyta. W meczu towarzyskim tak faulować. Powinna być czerwona kartka i dyskwalifikacja na kilka spotkań, a on ledwo żółto dostaje
Bardzo nieładnie Chorwat się zachował. Na razie jednak Hrvatska nieźle wygląda.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Byłem w środę w Plocku na mecz. Vive przez prawie cały czas kontrola spotkania,
No ja mam niedaleko w sumie a nie mogę się zebrać. Ostatni raz byłem, kiedy ZKS zdobywał mistrza.
Dzisiaj Morawski ciągnie ale wątpię, żeby był bat na Vive.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Kontaveit +4.5 gema
Khachanov +2.5 seta
Nishikori +2.5 seta
@2.40 :movember:
Buzarnescu +5.5 gema
Verdasco +8.5 gema
Kasatkina - Wozniacki Over 17.5
@2.08 :movember:
2x ⛔
Dobrze że za małe stawki obstawialem tego tenisa, bo potwierdzilo się znowu, że lepiej gram niż obstawiam i daje se już spokój :tohand:
Z czystej sympatii mam nadzieję, że Verdasco dzisiaj bierze mecz!
Panowie a czy to prawda, że Sharapova odbiła kiedyś Serenie faceta? W robocie takie pogłoski chodzą :cwl:
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
NaVi 1 mapa handi -2,5
1,8 Fortuna
S1mple zagra dobrze to NaVi dzisiaj bierze to spotkanie
E: Kurs na win 1,65 trochę mało, w singlu nie mam co grać jak już to może w trakcie pobiorę większy
⛔ ⛔ i wygrana na 1 mapie ⛔ ⛔
Grają na pełnej wyjebce dzisiaj, zobaczymy czy Mirażu ugrają bo decider nuke to 2-1 mogliby skończyć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom