>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
egreg 942

egreg

Użytkownik
Znowu sędziowie VAR się nie popisali, nic z tego nie rozumiem , mają jak na dłoni piękny faul Szwajcarów na polu karnym, a tu odwrotnie...
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Tu może być tak że 3 drużyny będą miały to 5 pkt i ta druga bramka dziś Brazylii da im awans. Chyba że się Serbią z Brazylia umowia na wyższy remis jak na euro 2004 dania ze Szwecja.
nie ustawia sie ponieważ szwajcaria bedzie musiała wygrac dwoma bramkami zeby byc pewna awansu poza tym niemcy są na radarze hehe
edit
brazylia moze jeszcze nie wyjsc z grupy jak zagraja tak jak dzisiaj i ten wynik sie utrzyma
 
adik1992 449,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
nie ustawia sie ponieważ szwajcaria bedzie musiała wygrac dwoma bramkami zeby byc pewna awansu poza tym niemcy są na radarze hehe
edit
brazylia moze jeszcze nie wyjsc z grupy jak zagraja tak jak dzisiaj i ten wynik sie utrzyma
Gdyby tu skończyło się 1:1 to przy bezbramkowym remisie Serbii z Brazylia wystarczy Szwajcarii wygrana nawet jednym golem i wychodzę z Serbią.
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
No nie wiem, dzisiaj widzieliśmy jak Brazylia się męczyła, każdy walczy na mundialu oprócz Polaków mam nadzieję, że to się zmieni w niedzielę
Miałem nieprzyjemność to oglądać. Ale jutro naprawdę wygląda to bardzo obiecująco i widzę tutaj same zwycięstwa faworytów.
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Najlepiej grać tych co muszą wygrać czyli Niemców, mają nóż na gardle i mój typ 1 i -2,5 bramki lub coś podobnego, może czysta 1. Belgii i Meksykowi praktycznie remis gwarantuje awans lub znacznie ich przybliża, nie ma dramatu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom