>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Niemcy z remisem nie wejdą na tasiemce to będą jajca ???? trza zobaczyć jak zaczną 2 połówkę... Kartka dla szkopów @1.54 w tej chwili, czekamy czekamy. Joachimowi dopiero teraz to się w majtach gotuje, jest gdzieś zaklad, że pogrzebie w rowie i wyliże paluchy? ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jak tak dalej pojdzie to sie okaze , ze trenerzy będą dziwki swoim pilkarza zamawiac przed meczem bo na Meksykanow to nieźle podzialalo ????
 
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
Niemcy z remisem nie wejdą na tasiemce to będą jajca ???? trza zobaczyć jak zaczną 2 połówkę... Kartka dla szkopów @1.54 w tej chwili, czekamy czekamy. Joachimowi dopiero teraz to się w majtach gotuje, jest gdzieś zaklad, że pogrzebie w rowie i wyliże paluchy? ????
Może remis ogarną
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Niemcy z remisem nie wejdą na tasiemce to będą jajca ???? trza zobaczyć jak zaczną 2 połówkę... Kartka dla szkopów @1.54 w tej chwili, czekamy czekamy. Joachimowi dopiero teraz to się w majtach gotuje, jest gdzieś zaklad, że pogrzebie w rowie i wyliże paluchy? ????
Przypomniałeś...:facepalm:
Ja szukałem na &quot;ugryzienie&quot; :worry: przez Suareza ale nie znalazłem... ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Niemcy z remisem nie wejdą na tasiemce to będą jajca ???? trza zobaczyć jak zaczną 2 połówkę... Kartka dla szkopów @1.54 w tej chwili, czekamy czekamy. Joachimowi dopiero teraz to się w majtach gotuje, jest gdzieś zaklad, że pogrzebie w rowie i wyliże paluchy? ????
Tez mam taśmę na 1X . Miałem grać na czysto ale coś mnie tchnelo aby sie podeprzec.
Swoja droga orientuje.sie ktos czy jest gdzies zaklad na bramke Reusa.?
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Niemcy ponad 6.5 rożnego @2.16
Trochę ryzykowne, widać że nie chcą grać skrzydłami, ale ja spróbuję, w końcu atakować powinni dużo. Dużo bardziej i lepiej niż wcześniej
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
gdyby niemcy mieli trochę mocniejszą grupę to smiał mozna by grać że nie wyjda bo w ostatnich latach nie takie drużyny nie wychodziły z grupy. Na ostatnich 4 mistrzów świata 3 z grupy nie wyszło na kolejnych.
I to Francja która była ME w 2000 roku, Hiszpania która była ME z 2012 i Włosi którzy mieli niezłą pakę a grupę słabiutka i nie wyszli. Bo mieli Paragwaj, Sławację i Nową Zelandie i zajęli w niej ostatnie miejsce. Może z Niemcami będzie podobnie gdyby dziś przegrali to juz presja będzie.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Tak teraz patrzę na koszulki Niemców , zaczęli się wstydzić swoich barw narodowych, czy też ktoś im zabronił ?
Zamiast tego odcienie szarości...:wasntme:
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak teraz patrzę na koszulki Niemców , zaczęli się wstydzić swoich barw narodowych, czy też ktoś im zabronił ?
Zamiast tego odcienie szarości...:wasntme:
Na następnym Mundialu będą mieli na plecach półksiężyc ????
Edit
nie ma Mirka, Lucasa, Piotrka to i nie ma kto dla nich zapie...c ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom