>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
M 12

mrowagno

Użytkownik
Hiszpania 5.3 2j lvbet myślę, że są w stanie powalczyć. Grają lepiej w środku pola, Portugalczycy trochę stanęli. Hiszpanie mogli prowadzić 2-1 a przegrywają po bramce, która nie powinna paść. Po takim kursie spróbuję.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Bouhaddouz myślę że ma szansę na &quot;samobója&quot; turnieju...
Co za dzień... MŚ się zachciało...
Dziś 0/6.................
Próbujemy ostatnim....
&quot; Truskawka na torcie&quot;....
:party:
7.
Spotkanie:
Portugalia - Hiszpania
Typ: Btts i over 2.5 gola
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Stawka podwójna ( 200£)
Tutaj myślę że warto mocniej.... W tym meczu &quot;muszą&quot; paść bramki... Jak nie to nie gram tego więcej...

8.
Spotkanie:
Portugalia - Hiszpania
Typ: Karny w meczu
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365

9.
Spotkanie:
Portugalia - Hiszpania
Typ: Portugalia over 1.5 gola
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Oby.
Dobrego meczu!
Powodzenia
:party:
7.
✅
8.
✅
9.
✅
Z nawiązką... :cash::cash::cash:
3/6
Pograł ktoś? \w/
:gift:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
nawet vary i inne systemu nie pomoga jak bedę dawać sędziowac nieodpowiednim ludziom, jest opinia w całej europie że Polacy najlepiej poradzili sobie z varem i polscy sędziowie najlepiej go ogarniają, ale najwięcej bedą sędziowac ci co maja plecy w fifa a nie koniecznie najlepsi
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
nawet vary i inne systemu nie pomoga jak bedę dawać sędziowac nieodpowiednim ludziom...
Dla mnie największą wadą jest to, że tylko sędzia decyduje o tym czy skorzystać z VAR-u czy nie, a powinna być możliwość, tak jak w innych sportach, żeby dany zespół mógł zażądać analizy VAR.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Czy to nie było tak z bramką Costy, że był VAR tylko na ucho po prostu dostał, że gol ok? Ten łokieć był celowy nie ma wątpliwości, każdy kto ogląda piłkę wie co ten koleś jest za ziółko, ale może tych w pokoiku z monitorami nabrał? Zdziwiło by mnie, gdyby w tym przypadku VARu nie było.
 
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dla mnie największą wadą jest to, że tylko sędzia decyduje o tym czy skorzystać z VAR-u czy nie, a powinna być możliwość, tak jak w innych sportach, żeby dany zespół mógł zażądać analizy VAR.
też jestem tego zdania, po dwie mozliwości np na połowę
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
oj auty do przerwy będzie minus
na dwóch wcześniejszych meczach weszło a ostatni podałem i lipa
klatwa forum ????
To jest mega zakład na mecze gdzie nie potrafią grać albo jest duży faworyt. Tu jest samo klepanie podań
Rocchi taki chętny do kartek a tez się hamował, 3 to były minimum a nawet więcej w przypadku Pepe i Costy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom