>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
w lvbet
na chile handi -32,5 po 1,8
ja myslę nad o52,5 panamy, liczę że sobie narzucają w tym meczu, bo mecz bez ciśnienia
na usa dają -36,5 z argentyną, nie powiedziałbym że tak łatwo im pójdzie
Co do usa to wchodziłbym grubo w taką linię. oglądałem 2 ostatnie mecze i powiem szczerze, że mają te talenty i to jedna z lepszych kadr młodzieżowych o ostatnich latach. panama żenująco słaba. sporo będzie zależało od chile
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Jordi Alba podnosi łapska do góry, żeby wymusić gola jak ma dobitkę główka na pustą bramkę. Wcześniej Iranczyk próbuje wymusic teraz Alba, no aktorstwo pełną gębą.
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Kurcze, ale podoba mi się gra Davida Silvy. Od kiedy jest pod skrzydłami Guardioli stał się dużo lepszy moim zdaniem. Bardziej waleczny, dobrze wychodzi do piłki, potrafi znaleźć się w dobrej sytuacji. Kompletny pomocnik.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
oj auty do przerwy będzie minus
na dwóch wcześniejszych meczach weszło a ostatni podałem i lipa
klatwa forum ????
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Cieszę się, że uznali bramkę ale tam łokieć był celowy. Już ja znam te ziółko Costę ????
Również grane w stronę Hiszpanii, ale to co zrobił Costa to kryminał. Tak jak w Serie A sędziowie pokazali, że nie ogarniają VARu. Wystarczyło podbiec i zobaczyć, ale każdy z Nich chce być kozakiem i chce pokazać pewność siebie dla tego ma w nosie ten var.
Sprawiedliwości stało się zadość.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom