>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Ja na mecz MŚ o 14 skłaniam się ku:
⚽ Egipt - Urugwaj
Cavani strzeli @2.2 fortuna
Wydaje mi się, że to właśnie Cavani dzisiaj w największym stopniu zadecyduje o wyniku. Jasne, jest Suarez, który jest równie dobry a pewnie lepszy z aspektem kiwania itp. ale wydaje mi się, że to ten lis coś zapakuje. Wydaje mi się też, ale nie jestem tego pewien, że będzie pierwszym do wykonywania karnego, jeżeli nastąpi. Wydaje się dojrzalszy od Suareza w aspekcie mentalnym.
Do tego jeszcze:
⚽ Egipt - Urugwaj
Urugwaj over 2.5 spalonego @2.45 fortuna
Tutaj liczę również w dużej mierze na Cavaniego. Zapadł mi w pamięć Edinson, który w PSG lubił sobie kilka razy w jednym meczu spalić. A przecież ten piłkarz to nie jedyny zawodnik Urugwaju, więc jak na moje oko ten kurs wygląda dosyć zacnie. Ja bym go wycenił w okolicach 1.9? Nie mniej, ja pykam.
⛔
⛔
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Zakład Zagra cały mecz Salah - Nie, więc jakim cudem mecz skoro nie zagrał ani minuty.
Szczerze mówiąc nigdy nie obstawiałem takich cudaków ale pewnie chodzi o to że zagra od 1min i zejdzie a jeśli mogę zapytać jaki był na to kurs?
 
RBR1one 534,9K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
Uwazajcie na Betssona bo tam jak zagracie na danego zawodnika ze dostanie kartke a on nawet na sekunde nie pojawi sie na boisku to i tak zaklad jest przegrany. Wiem bo juz tak kiedys wtopilem ????
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
7.10 verno i tutaj chodziło najbardziej o fakt,że jest kontuzjowany. Wczesniej był większy kurs na to,że nie zagra w sensie takim,że nie da rady się wyleczyć tak jak u nas Glik. Nagle gościu od nich mówi,że Salah jest zdrowy będzie grał na 100% na konferencji i kurs skoczył.Oni tylko straszyli Urusów, zagrało go kilka osób a teraz jest zwrot...
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Pierwszy typ ⛔ , drugi ✅ ale ogólnie Urugwaj słabiutko . Egipt zasługiwał na remis z tego meczu conajmniej.
Urugwaj miał 5 akcji na skończenie z bramką, Egipt właściwie żadnej pewnej sytuacji. Typowe 1-0 Urugwaju - na zero z tyłu a z przodu coś wpadnie
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
1 kartka powinna być w tym meczu, nic więcej
Poza tym Kuipers to jest jeden z lepszych underowców
Po każdym większym turnieju słyszymy od sędziów, że takie dostają wytyczne od uefy/fify, więc tym razem było pewnie podobnie. Ludzie grają a coś czuje, że kartek będzie jak na lekarstwo. Sędziowie będą strasznie uczuleni na padolino, uderzenia w twarz a tak będą się starali raczej unikać pokazywania żółtek.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Po każdym większym turnieju słyszymy od sędziów, że takie dostają wytyczne od uefy/fify, więc tym razem było pewnie podobnie. Ludzie grają a coś czuje, że kartek będzie jak na lekarstwo. Sędziowie będą strasznie uczuleni na padolino, uderzenia w twarz a tak będą się starali raczej unikać pokazywania żółtek.
Może to jakiś paradoks pierwszego meczu. W pierwszym meczu kartka, na drugi mecz nerwy a w trzecim wykluczenie w przypadku drugiej żółtej i przez całą grupę kupa nerwów. Podejrzewam, że w drugich meczach to się rozbuja. Poza tym Kuipers to sędzia, który zadziwiająco stroni od kartek i boleśnie się o tym przekonałem. Nie będę na siłę dorabiał logiki czemu kartek nie ma, ale wydaje mi się, że to może być właśnie paradoks pierwszego meczu. Ja wiem, że skoro faul na kartkę to kartka powinna być. No ale ...
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Uwazajcie na Betssona bo tam jak zagracie na danego zawodnika ze dostanie kartke a on nawet na sekunde nie pojawi sie na boisku to i tak zaklad jest przegrany. Wiem bo juz tak kiedys wtopilem ????
Betsson to największe bagno jakie można spotkać. To już lepiej ludzie grajcie u buka z podatkiem, serio. Tutaj masz powołanie Torresa. Mieli wypłacić prawie 10000 zł to zablokowali konto choć wszystko było jak należy. Siedzę w tym od lat i nie pozwoliłbym sobie na jakieś jaja znając ich regulaminy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom