>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Wczoraj to był inny przypadek. Coś im się zwiesiło i jeszcze na poczatku 3go seta zakład był możliwy do zagrania tak więc wpadło 1.5k i faktycznie rozliczone poprawnie. Załamali mnie z tym kreczem bo fajny kurs, za fajną stawkę.
Zn większość buków to by to potem rozliczyła po mniejszym kursie, jakimś 1.2 czy coś. A te 22,5 rozliczyli normlanie po ponad 2.
Co do kreczu to niestety trzeba wiedzieć kto jak rozlicza. Óni zawsze miał zasadę, że rozlicza krecz po ugraniu minimum seta. Tak jak w becie zawsze był zwrot.
Jest kilka buków, które rozliczają krecz po rozegraniu 1 piłki. Z takich w miarę znanych to chyba bwin
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Dla mnie trafianie takich kursów to codzienność, a Ty ból dupy masz z tego powodu?
Zagrałem z Tobą ten typ i chciałem Ci pogratulować, a potem zapytałem z ciekawości gdzie rozliczają na plus krecz przed ukończeniem seta, żebym też skorzystał. Nie wiedziałem, że mam do czynienia z Bogiem bukmacherki. Gdybym wiedział to przecież w życiu bym nie śmiał pisać. Sorry szefie :cwl:
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Dziś z Madrytu jak na moje spore value na Shapo @2.60, Lajovica @2.55 i Struff/McLachlan @2.30
W meczu rudego z Szapo to 3 sety jak nic
 
pinturicchio 70

pinturicchio

Użytkownik
Skąd oni tych grajków biorą?! Takie rzuty to każdy z nas może oddawać.
Oczywiście standardowo brakło jednego oczka do kilku stówek, ehh..
Koniec gorzkich żali, gramy dalej a egzotyke odpuszczamy.
 
psychol32 439,5K

psychol32

Użytkownik
Ridzene u17 kosz kobiety 15 (do przerwy 26-36)
Nie mogę doszukać się wyników z tego sezonu ale jeżeli chodzi o medalistki mistrzostw Łotwy to najlepsza drużyna ostatnich lat w tej kategorii wiekowej. Może odrobią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 237

lookash

Użytkownik
Otte pizda wieksza niż Janowicz, 40-15 miał w pierwszym gemie, dostal pilke w linie, zaczal kłócić się z sędzią i od tamtej pory wszystko z całej siły w siatkę albo aut, co za łeb..
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Ridzene u17 kosz kobiety 15 (do przerwy 26-36)
Nie mogę doszukać się wyników z tego sezonu ale jeżeli chodzi o medalistki mistrzostw Łotwy to najlepsza drużyna ostatnich lat w tej kategorii wiekowej. Może odrobią.
A nie na odwrót?
Sorry, zle spojrzalem
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Wright, pewnie,bo nie oglądam...
Nie wygrają dziady,po takim runie 0:20....
W NLEX robotę robi ten Mountre (chyba dobrze napisałem?).
Ciężko wygrać jak White w ciągu meczu nie trafił 7 osobistych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom