>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Fiorentina - Cagliari 1 @1.60
Verona - Udinese over 1.5 gola @1.15
Crystal Palace - West Brom over 1.5 gola @1.20
Tottenham - Leicester 1 @1.35
Jablonec - Karvina 1 @1.40
Benfica - Moreirense 1 @1.12
ako. 4.71
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽Manchester Utd - Watford
Manchester Utd i over 1.5
⚽Liverpool - Brighton
Liverpool i over 1.5
⚽Crotone - Lazio
Lazio strzeli gola

ako @2.4 fortuna
Koniec sezonu Premier League. Warto by było dobrze pożegnać się z kibicami na własnym stadionie. Manchester ostatnio grał piach, liczę po prostu na zatarcie gorszego wrażenia. Liverpool jest bardziej zainteresowany wygraniem LM niż czymkolwiek innym, natomiast uważam, że są zbyt techniczni dla Brighton i poklepią co trzeba. Do tego Lazio walczące o Ligę Mistrzów - wczoraj Inter dał ciała więc minimum chęci zakłada strzelenie bramki, to tak na podbitkę.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Ural i amkar walczą o utrzymanie nawet bramki nie strzelili...
Zagrałem rosyjską ligę #jestemdebilem
 
gsmfon 116

gsmfon

Użytkownik
Hej, mam problem z unibet, strona nie działa na smartfonie. Wszystkie inne działają normalnie. Moze ktos wie jak to rozwiązać?
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Zaraz start
GP Hiszpani
Stroll vs Sirotkin 2,62
Sirotkin 2 razy nie dojechal i 2 razy byl 15. A Stroll 3razy 14 i raz 8. Jesli Sirotkin dojechal do mety to Stroll byl tylko 1 pozycje przed nim(2razy 14) W chyba najslabszym zespole tego sezonu rozniue moze byc. Moze teraz Stroll nie dojedzie?? Niby w treningach byl lepszy, ale to Sirotkin wystartuje przed Strollem(lepszy w kwalach) Dla mnie ten typ to 50/50
Lewis Hamilton win 1,61
Komentator cos brzeczal ze tylko 3 razy(na ok50) w GP Hiszpani byl inny zwyciezca niz ten co wygral kwale. Czyli wiadomo Lewis to nie ogorek
Alonso vs Vandoorne 4,0
Z pierwszej 10 tylko Fernando wystaruje na innej mieszance niz pozostali. Wniosek?? Albo zyska albo straci....Alonso na starcie ruszy jako 7, Vandoorne jako 11. Juz niebawem sie okaze

Cala noc padalo i dzisiaj rano rowniez. Na wyscigu ma na 75% nie padac. Dla mnie te 75% to ja 99%, niebo raczej czyste nad torem
edit: cofam z tym deszczem moze byc ????
bet365
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Perugia @1.66
Przespali pierwszy set i dali sie wystrzelac zaksie jak wczoraj lube. Im dalej w las tym gorsza gra zaksy bedzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom