>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
na priv pisał mi inny user, ty mi trułeś tu na live, powiem tak: gońcie się wszyscy hahah
gram swoje i nie zmieniam koncepcji, a wy dopier....lacze zajmijcie sie sobą, bez odbioru
ty i twoj portfel nie istniejecie bo dokładacie do buka codziennie po 2 zł bo na wiecej nie stać, a gadki o 20 k wsadzić można wiesz gdzie
Ale co ja Ci będę tłumaczył dziecko, zaproponowałem Ci zakład za 20k, lub za bitcoina ( ponad 30k ) rozumiem że to może być dla Ciebie za dużo więc się boisz, jeśli uważasz że to bajki, to załóż się, znajdziemy bankiera, to okaże się kto opowiada bajki, po za tym ja kase głównie zarabiam na czymś innym niż zakłady ale co Ci będe tłumaczył, kim Ty jesteś, po za tym graj sobie co tam chcesz, co mnie to obchodzil
Nawet się o głupi tysiąc nie chcesz założyć, więc o czym mam z biedakiem gadać.
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Ale co ja Ci będę tłumaczył dziecko, zaproponowałem Ci zakład za 20k, lub za bitcoina ( ponad 30k ) rozumiem że to może być dla Ciebie za dużo więc się boisz, jeśli uważasz że to bajki, to załóż się, znajdziemy bankiera, to okaże się kto opowiada bajki, po za tym ja kase głównie zarabiam na czymś innym niż zakłady ale co Ci będe tłumaczył, kim Ty jesteś, po za tym graj sobie co tam chcesz, co mnie to obchodzil
Jakieś screeny na grube zakłady? Mogą być przegrane. Jak nie macie, to proszę, nie męczcie nas i przejdźcie na priv
 
C 334

copper

Użytkownik
Gdyby ta Pliskova miała charakter Kvitowej byłaby
to nie widzieliscie smecza Pliskowej ????
Bo to beztalencie bez charakteru.Kvitowa ma charakter i mentalnie ją zgwałciła. Po pierwszym secie już się nawet nie łudziłem.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ale co ja Ci będę tłumaczył dziecko, zaproponowałem Ci zakład za 20k, lub za bitcoina ( ponad 30k ) rozumiem że to może być dla Ciebie za dużo więc się boisz, jeśli uważasz że to bajki, to załóż się, znajdziemy bankiera, to okaże się kto opowiada bajki, po za tym ja kase głównie zarabiam na czymś innym niż zakłady ale co Ci będe tłumaczył, kim Ty jesteś, po za tym graj sobie co tam chcesz, co mnie to obchodzil
obchodzi cie tłuku bo na mnie siadłeś bo miałeś ból tyłka. Ty 20 k to na oczy nie widziałeś nigdy gimbazjaku
bankiera ? frajera szukasz he
dziecko? mam over 35 jak już chcesz znać szczegóły
m
Jakieś screeny na grube zakłady? Mogą być przegrane. Jak nie macie, to proszę, nie męczcie nas i przejdźcie na priv
masz racje, już nie zasmiecam, z gimbooo nie gadam, gimby nie znajooo (mistrzAA)
 
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
na priv pisał mi inny user, ty mi trułeś tu na live, powiem tak: gońcie się wszyscy hahah
gram swoje i nie zmieniam koncepcji, a wy dopier....lacze zajmijcie sie sobą, bez odbioru
ty i twoj portfel nie istniejecie bo dokładacie do buka codziennie po 2 zł bo na wiecej nie stać, a gadki o 20 k wsadzić można wiesz gdzie
kazdy gra na ile go stac!
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
obchodzi cie tłuku bo na mnie siadłeś bo miałeś ból tyłka. Ty 20 k to na oczy nie widziałeś nigdy gimbazjaku
bankiera ? frajera szukasz he
dziecko? mam over 35 jak już chcesz znać szczegóły
m
masz racje, już nie zasmiecam, z gimbooo nie gadam, gimby nie znajooo (mistrzAA)
Prowakacje. Olej to. Pozdro
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
HAhaha dobry z ciebie agent, to jeszcze bardziej przykre 35 lat i rozum dziecka, sam proponujesz zakład a później wymiękasz i wyzywasz od gimnazjalistów, napisz że się boisz i tyle a nie będziesz mi pisał ile to dlamnie 20k ? jak widać to dla Ciebie to 1k to zbyt dużo żeby się o to założyć.
A bankier jest po to żeby wygranemu wypłacić kasę, bo przecież na słowo nikt nikomu nie uwierzy, więc o co Ci chodzi z tym szukaniem frejera ? jesteś po prostu za chudy w uszach i tyle, możesz się zakładać z kolegami z podwórka więc nie kozacz.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
kazdy gra na ile go stac!
jest takie powiedzenie aby się nie wcinac miedzy wodke a zakąskę ???? post był kierowany tylko do niego, ja nie mam problemu do ludzi ktorzy grają za 2 zł, ich sprawa, indywidualna.
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
HAhaha dobry z ciebie agent, to jeszcze bardziej przykre 35 lat i rozum dziecka, sam proponujesz zakład a później wymiękasz i wyzywasz od gimnazjalistów, napisz że się boisz i tyle a nie będziesz mi pisał ile to dlamnie 20k ? jak widać to dla Ciebie to 1k to zbyt dużo żeby się o to założyć.
A bankier jest po to żeby wygranemu wypłacić kasę, bo przecież na słowo nikt nikomu nie uwierzy, więc o co Ci chodzi z tym szukaniem frejera ? jesteś po prostu za chudy w uszach i tyle, możesz się zakładać z kolegami z podwórka więc nie kozacz.
Dawaj mistrzu screny, te swoje zakłady w tysiącach, a jak nie to wyp...bo już mnie wkur..asz.
 
psychol32 479,7K

psychol32

Użytkownik
Chateauroux - Brest remis 4.24

U mnie jeszcze nie poszło. W momencie gdy klikałem wyślij ruski zdjął ten mecz z oferty. Może zaraz wróci a jak nie to w alternatywnym buku zagram
Mam wrażenie że przy obecnej sytuacji w tabeli Brest może ten mecz im puścić w końcówce. Jak do 85 minuty utrzyma się remis to zamykam.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
HAhaha dobry z ciebie agent, to jeszcze bardziej przykre 35 lat i rozum dziecka, sam proponujesz zakład a później wymiękasz i wyzywasz od gimnazjalistów, napisz że się boisz i tyle a nie będziesz mi pisał ile to dlamnie 20k ? jak widać to dla Ciebie to 1k to zbyt dużo żeby się o to założyć.
A bankier jest po to żeby wygranemu wypłacić kasę, bo przecież na słowo nikt nikomu nie uwierzy, więc o co Ci chodzi z tym szukaniem frejera ? jesteś po prostu za chudy w uszach i tyle, możesz się zakładać z kolegami z podwórka więc nie kozacz.
pomidor :cwl:
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Dziś z Madrytu jak na moje spore value na Shapo @2.60, Lajovica @2.55 i Struff/McLachlan @2.30
W meczu rudego z Szapo to 3 sety jak nic
2x⛔ 2x✅ wiec ogolnie jakis zysk jest ale bez porownania z wczoraj. Szczegolnie debel straszna chujowizna
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Swoja droga Shapovalow 4 razy z pozycji doga wygrywa. W ogole teraz patrzac na te jego mecze to, ze byl dogiem z takim dziadem jak Sandgren to jest hit ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom