>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Swoja droga Shapovalow 4 razy z pozycji doga wygrywa. W ogole teraz patrzac na te jego mecze to, ze byl dogiem z takim dziadem jak Sandgren to jest hit ????
Taki był kurs, bo Szapo na Clayu miał słabe staty, a Sandgren ostatnio coś tam ugrał ;)
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Dawaj mistrzu screny, te swoje zakłady w tysiącach, a jak nie to wyp...bo już mnie wkur..asz.
Ale po co wrzucać tu screeny ? ja nigdzie nie pisałem że gram jakimiś dużymi stawkami, ale masz tu 2 z dzisiaj, jeden bet na Schapo za bitcoiny, drugi e Euro Januszowe typy na poziomie właśnie takiego Kris też czasami można pograć, ten drugi za 700e może być nie trafiony, trudno, zdarza się, chodzi o stawkę.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
ręcę opadają, typ się czepia o typy januszowe, a sam takie gra. nosz kurde balans , nie wiem czy się smiać czy płakać
nie wiem co dla was oznaczają typy januszowe, ale dla mnie to tasma minimum 5 spotkan faworytów z nazw i po tabeli...sorry ale ja takich nie gram, chyba że moja definicja jest zła, sam sie kolo na mine wrabałeś tym screenem, a pisanie ze czasem gras zjanuszowe typy to słabe...sam sobie w kolano strzeliłes
Chatoro 222
Vitorul 1111 (głowny bet live )
 
psychol32 481,3K

psychol32

Użytkownik
Chateauroux - Brest remis 4.24

U mnie jeszcze nie poszło. W momencie gdy klikałem wyślij ruski zdjął ten mecz z oferty. Może zaraz wróci a jak nie to w alternatywnym buku zagram
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom