>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
S 440

straszaksam

Użytkownik
a na 01:30 mozna sprobowac Boliwię
Blooming vs Nacional
Blooming -1 handi (AH) kurs 1,9
Obie druzyny z tego co wiem bardzo czesto ze soba wspolpracuja tzn. najczesciej wygrywa gospodarz . Na 30 meczow tylko 5 razy byl inny scenariusz . Dodatkowo dzis Blooming potrzebuje 3 pkt , bo ostatnio przegrali , a goscie swoj mecz wygrali , wiec jest OK . Z aspektow czysto sporotwych - Blooming jest druzyna lepsza niz ich rywale , grajaca niezle na swoim boisku . Potosi natomiast na wyjazdach gra slabo .
Jak mogę dodać od siebie, to w Boliwii bardzo często jest tak, że gospodarz wygrywa, w znacznej części spotkań ;) także co do reszty pełna zgoda, ale tu warto sprostować, że to nie tak że gospodarze są nadzwyczajnie mocni u siebie a rywale słabi na wyjeździe, bo to dotyczy raczej całej ligi
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Jak mogę dodać od siebie, to w Boliwii bardzo często jest tak, że gospodarz wygrywa, w znacznej części spotkań ;) także co do reszty pełna zgoda, ale tu warto sprostować, że to nie tak że gospodarze są nadzwyczajnie mocni u siebie a rywale słabi na wyjeździe, bo to dotyczy raczej całej ligi
Nie tylko tej ligi, ameryka poludniowa, tak ma dlatego kursy na gospodarzy częstko bardzo niskie.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Golubic @9
Tu jeszcze moze cos wykombinowac jedna lub druga. Ogolnie golubic to zawodniczka ktora potrafi odwrocic mecz jak i przegrac 0:6 seta
Haha i prosze. Polmozg wickmayer goli sie kolejny raz z 30:0 i jeszcze 2 dfy ????
⛔ lipton ale oemocje troche byly
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Paragwaj nie zawodzi, powtarzam się ;)
10 w 70 minucie.
Ponte Preta-Bragantino
Powyzej 8 korków
2,10
Stawka troche mniejsza,niz w przypadku Paragwaju.
Siedzą korki !
Kosz, raczej nie wejdzie...
Skąd typ...nigdy nie podaje typów ,jak leci,bez zastanowienia,analizy,ststystyk,obserwacji itp.
Że nie wchodzi, no taka jest bukmacherka.
Np. w tym drugim meczu,nie wiem jaka byla linia,ale pewnie ok 165-7,pkt, a nie zrobią nawet 140pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom