>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
75 minuta minęła w extra gram Over 2.5 @2.05

Nie oglądam, jeden mecz extra na dzień mi starczy, a oglądałem Piasta
✅
4 mecz w kolejce i 4 Over 0.5 po 75 minucie
Kursy na to przed spotkaniem stoją około @2.20
Szkoda ze pogoń daje doopy bo miałem Over 2.5 i bts per po prawie kursie @3
 
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
Wisla Plock vs Korona
2.14 bet365
Ciekawy mecz do typowania... Wisla na 13 meczy u siebie zaliczyla 7 zwyciestw 5 porazek przy tylko 1 remisie, wiec jest liderem u siebie pod wzgledem braku remisow na swoim terenie. Korona na 13 wyjazdow zremisowala 8 razy. I nie jest taka slaba poza domem jak sezon temu. Co tu wytypowac??? Ja nie wierze w zadne progresje, prawo seri itp...A Korona zaczela serie 2 remisow na wyjezdzie z Wisla Krakow oraz Sandecja. Wisla natomiast ostatni mecz u siebie wtopila z Cracovia 0-1, Ogladalem to spotkanie i nie zasluzyli na ta porazke. Biore pod uwage prawo serii w ktore nie wierze. 2 remisy z rzedy Korony, odpada 3 remis, 2 wygrane gosci w dzisiejszych meczach... Plus ze Craxa wygra(wygrala) 3 mecz z rzedu. Gdzies to prawo seri musi sie zlamac, Polska Ekstraklasa to Stan Umyslu ale po takim kursie chyba warto sprobowac ????
Co za rozkmina
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
berlin w siatke patałachy grając u siebie z jedną najsłabszych ekip i nie pokryc handi -18,5. Po dwóch setach mieli 16 przewagi to w trzecim mimo prowadzenia 5 pkt dali sie dojść i wygrali 32:30 i brakło jednego punkta, a te błędy w końcówce meczu gdzie gość na czystej siatce atakuje w bandy tylko pokazało jaki mieli podejście do tego meczu. Zaraz zaczynamy tenis może będzie lepiej.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Nie wiem czy czytaliście na sportowych faktach.Nowy nabytek w Lechii Gdansk.
Indonezyjski małolat.Slawek go sprowadzi na manowce zanim zacznie grać ???? ???? Toc to pokazuje cele i przyszłość naszych klubów i prezesow.Kupic bambusa lub grajka z dzikich krajow za grosze niech zapierdala,a potem moze się go da sprzedać.Polityka wlodzarz y klubowych. ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
W meczu Chelsea beda gole. Warto sie przyczaic bo CP zmiany, wszedl Zaha za Benteke goscie juz mieli dwie okazje, a Chelsea z kontry tez zabija, wiec gole powinny byc.
Biore CP strzeli @ 3,75...widac, ze im zalezy na chociaz jednej bramce.
✅✅✅ buuuum CP zasluzyl na gola!
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
collins wygląda po tych 5 gemach jakby miała dość i się miała przewrócić na korcie ale madison pomaga jak może robiąc błąd za błędem, ciekawie się zaczyna
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
collins wygląda po tych 5 gemach jakby miała dość i się miała przewrócić na korcie ale madison pomaga jak może robiąc błąd za błędem, ciekawie się zaczyna
Właśnie Davenport z nią rozmawiała. Mam nadzieję, że rozmowa pomoże ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom