>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
duo 303

duo

Użytkownik
Są takie piękne momenty w tym temacie, gdy tenis schodzi na dalszy plan i nie trzeba czytać że 5 na 4 mecze w tenisie są ustawione ech...
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Kolejny raz NBA wchodzi ale zapisany na kartce bueh. Portland i Toronto . Od kilku dni sobie sprawdzam i jakby było granę byłoby niezle
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Co myslita o takim zakladzie na mecz Junajted Liverpool DW 0:0 i under 3 kartki @ 51 ???? ... Junajted przed LM, a Liverpool po LM. Junajted bedzie grac na bank ostroznie taktycznie bo Liverpool sila w ataku jest wiec na wymiane ciosow nie pojda. Hity bez udzialu City to zazwyczaj nuda wiec moze wejdzie ????
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Cos mi sie spartolilo w przegladarce chrome i jak klikam lewym na zakladke to sie zamyka. Wie ktos jak to wylaczyc?
nvm naprawilo sie samo
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Brawo ja. Dzień dobrze rozpoczęty. Co myślicie o Sparta Praga . Kurs 2 ? Czy nie pchać się w to g. Peffki wrzucę pewnie g.13-14
W Czechach liga zeszla na psy. Sparta to tylko z nazwy zostala. Ja czeskiej ligi nie gram juz od jakiegos czasu bo tam same gowniane zespoly graja co kazdy z kazdym wygrac moze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Hurkacz tez niezly sprzedawczyk ???? Polak potrafi..on juz wie ze nie ma raczej szans na duzy tenis i bedzie sobie na spokojnie handlowal i.dorabial w chalengerach
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Jak zagram w fortuna na mecz piłki nożnej ale zaznaczę, że bez remisu. I powiedzmy dam 100,00 PLN to w razie gdyby jednak był remis dostanę zwrot normalnie tą 100? Czy podzielą to o podatek i dostane tylko 88 :| ?
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ale patrze teraz na przebieg meczow w nocy w tenisa i Muguruzma przegrała z amerykanką z 100 miejsca mecz prowadząc 6:2 3:0 i mając 40:15 przy swoim serwisie na 4:0 ( to juz po podwojnym przełamaniu)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom