>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Zoba na skrzydla Diablów o_O Alex-Arnold i Robertson bedą mieli ciepło:confused:
Man Utd over 4.5 korka @1.72
Zdziwie sie jesli Junajted nabije 5 korkow. Zapewne beda grali mocno w obronie, oddadza pilke Liverpoolowi i beda grac dlugie na Lukaku z wchodzacymi Sanchezem i Rashfordem po bokach. Moim zdaniem jesli Liverpool nie strzeli gola to Junajted bedzie zadowolone z 1 punktu ktory pozwoli im utrzymac 2 pozycje w tabeli z 2 pkt przewagi nad Liverpoolem i 5 nad Totkami. Moim zdaniem Mou nie da zbyt wiele wolnego bocznym obroncom do ataku i skoncentruje sie na obronie. Za 3 dni Junajted gra wazniejszy mecz w CL o ktorym tez zapewne pamietaja. Takie moje zdanie ????
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
szejki na trybunach , luceny zadowolone bo zarobiły więcej niż za wygranie turnieju. wszystko poszło zgodnie z planem. kto oglądał ten tylko potwierdzi. trochę drmaturgi na koniec że niby wszystko było fair play ale innaczej być nie mogło
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Zdziwie sie jesli Junajted nabije 5 korkow. Zapewne beda grali mocno w obronie, oddadza pilke Liverpoolowi i beda grac dlugie na Lukaku z wchodzacymi Sanchezem i Rashfordem po bokach. Moim zdaniem jesli Liverpool nie strzeli gola to Junajted bedzie zadowolone z 1 punktu ktory pozwoli im utrzymac 2 pozycje w tabeli z 2 pkt przewagi nad Liverpoolem i 5 nad Totkami. Moim zdaniem Mou nie da zbyt wiele wolnego bocznym obroncom do ataku i skoncentruje sie na obronie. Za 3 dni Junajted gra wazniejszy mecz w CL o ktorym tez zapewne pamietaja. Takie moje zdanie ????
dobrze mówisz !!!
myślę nad golem do HT w Eibar

@2.08 ale delikatnie
forma jest 4/4 ✅✅✅ , delikatnie ale piniondz jest :p
calanau jakis dubel , tripel na dziś grasz? mam niedosyt, singiel na dziś to za mało ????
szukam inspiracji
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
calanau jakis dubel , tripel na dziś grasz? mam niedosyt, singiel na dziś to za mało ????
Chcialem pograc ADO + Besiktas + Barcelona ale jeszcze nie wiem czy sie zdecyduje. Narazie czekam na wynik meczu Junajted bo mam kilka betow w grze ????
 
duo 303

duo

Użytkownik
Tak sobie czytam co się tu od rana działo i najbardziej się rzuciło w oczy to pytanie
pytanie, warto czytać typy dnia czy to takie lanie wody pod dany typ czyli wysoki kurs? ma ktoś tam dobrą skuteczność ?
To jest chyba najgorszy dział na forum do pobierania typów, niektóre działy tematyczne (NBA choćby) mają według mnie wiele fajnych merytorycznych opinii, ale Typy Dnia to jest typowe liczenie na wysoki kurs
 
psychol32 446,1K

psychol32

Użytkownik
szejki na trybunach , luceny zadowolone bo zarobiły więcej niż za wygranie turnieju. wszystko poszło zgodnie z planem. kto oglądał ten tylko potwierdzi. trochę drmaturgi na koniec że niby wszystko było fair play ale innaczej być nie mogło
Dużo zarobiłeś na tym meczu?
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Mou znowu taktycznie przechytrzyl Kloppa. Dlugie pilki na Lukaku ktory wygrywa praktycznie wszystko i zgrywa do wchodzacych. Mata nie trafil ale rebound Rashforda i gol. Pierwszy gol Lukaku prosto do wchodzacego Rashforda ...football is easy ???? Liverpool w defensywie jak juniorzy ????
 
L 237

lookash

Użytkownik
Dużo zarobiłeś na tym meczu?
pewnie pogral pre na Amerykanow po 1.3 i wylewal tu swoje frustracje doszukujac się teorii spiskowych. Jak większość tu co pisze o sprzedanych meczach, zamiast pogodzić się ze swoimi slabymi typami ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Informacyjnie: Madryt traci gola po rzucie rożnym we frajerski sposób.....
MOU tą samą taktyką bedzie grał w LM, najpierw obrona, aby nie stracić gola..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom