>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Dobry wieczór.
Mały off. Na skrilla wpłaciłem środki, ale z bankomatu wypłacić mogę jedynie 3 tysiące - tyle widnieje przy informacji o limicie karty skrill. Czy to odnawia się co jakiś czas? Czy pozostałe środki mam zamrożone na skrillu, bo osiągnąłem juz limit wypłat z bankomatu?
Serdecznie dziękuję za odpowiedzi, bo nie umiem się doszukać w Internecie;
 
S 431

strike

Użytkownik
Przestał trafiać Herbert pierwszym serwisem od paru gemów. Zamykam z 50% zyskiem i idę spać żeby sie nie denerwowac.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Haha WTA .. Bencic zamknela set na 1:1 i w pierwszym gemie seta 3 40:0 miala i wszystko w siatke teraz leci , odplywa z dziewczynka. 6:0 realne
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Nie wiem, ale nie trzeba być specem żeby zobaczyć, ze dużo graczy odpuszcza ten turniej..
Pospisil 2.43 5/10
ale ze wszyscy na raz sobie odpuszczają a co jesli dwoch zawodnikow ktorzy graja ze soba w rundzie stwierdziłoby ze odpuszcza własnie ten mecz?? muszą sie umawiac wczesniej .
to ze CIbulkova z premedytacją podbiła kurs nie ma watpliwosci gdy przełamała w drugim i wyszła na prowadzenie 1:0 w setach i przłamanie w drugim momentalnie obnizyła poziom i zaczeła grac co drugą piłke w siatke. teraz w 3 secie miała 3 breakpointy zeby odłamac amerykanke ale zrobiła 3 proste błedy pod rzad zeby czasem tego nie zrobic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom