>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
henek9 933

henek9

Użytkownik
Wiecie Panowie bukmacherka to jest po prostu nieprzewidywalna...
Caly weekend analiza spotkan i wszytko w dupe, wczoraj w plecy, dzisiaj w plecy na duzych faworytach ktorzy nie mieli prawa przegrac swoich spotkan a i tak wtapiali...i z tego wszystkiego za resztki tego co mi zostalo pogralem w 75 min remis w meczu Olimpiakosu @17 i kurwa wlazlo i sie odbilem za caly weekend...i gdzie tu kurna logika w tej bukmacherce... ????
Ciesz sie,ze te &quot;grajki&quot; z Pireusu sa takimi minimalistami.
Mam nadzieje,ze w tym sezonie mistrzem bedzie PAOK badz AEK.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Arsenal + Lyon DNB ako: 3.34
Brondby + Beer Sheva + APOEL ako: 3.55
Tuco wrócił z nart z Jaworzyny Krynickiej i boksuje żydków bo tylko to zostało ????
Arsenal nigdy się nie ogarnie, szkoda czasu i kasy na słabiaków
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Fenomenalne. Faze jak zwykle na opak ???? ale kasy mnie pozbawili i wyglada na to ze pozbawia, jak gram ich cache to przegrywają jak skipuje to Ez win, zagrałem ovp i szykuje sie mocno na pizde chyba ze jakiś comeback wjedzie ale jak dzieci we mgle na razie
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Panowie, przestrzegam przed Paysafecard.
Okradli mnie dziś na 100zł &quot;ze względów bezpieczeństwa&quot;. Niby tylko stówa, ale dla kogoś może być to znacząca kwota. Zresztą liczy się fakt. Poszperałem w necie, przytrafia się to nagminnie.
Niby można wnioskować o odblokowanie pinu, ale żądają zdjęcia 5 ostatnich kodów itp. Żałosna firma.
Wiecie Panowie bukmacherka to jest po prostu nieprzewidywalna...
Caly weekend analiza spotkan i wszytko w dupe, wczoraj w plecy, dzisiaj w plecy na duzych faworytach ktorzy nie mieli prawa przegrac swoich spotkan a i tak wtapiali...i z tego wszystkiego za resztki tego co mi zostalo pogralem w 75 min remis w meczu Olimpiakosu @17 i kurwa wlazlo i sie odbilem za caly weekend...i gdzie tu kurna logika w tej bukmacherce... ????
Super, lubię takie historie ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Wiecie Panowie bukmacherka to jest po prostu nieprzewidywalna...
Caly weekend analiza spotkan i wszytko w dupe, wczoraj w plecy, dzisiaj w plecy na duzych faworytach ktorzy nie mieli prawa przegrac swoich spotkan a i tak wtapiali...i z tego wszystkiego za resztki tego co mi zostalo pogralem w 75 min remis w meczu Olimpiakosu @17 i kurwa wlazlo i sie odbilem za caly weekend...i gdzie tu kurna logika w tej bukmacherce... ????
super, co grałeś w weekend?
ja czytam wstecz, ale mam chyba ze 20 stron, ale lubie to więc &quot;se&quot; poczytam
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Wiecie Panowie bukmacherka to jest po prostu nieprzewidywalna...
Caly weekend analiza spotkan i wszytko w dupe, wczoraj w plecy, dzisiaj w plecy na duzych faworytach ktorzy nie mieli prawa przegrac swoich spotkan a i tak wtapiali...i z tego wszystkiego za resztki tego co mi zostalo pogralem w 75 min remis w meczu Olimpiakosu @17 i kurwa wlazlo i sie odbilem za caly weekend...i gdzie tu kurna logika w tej bukmacherce... ????
W bukmacherce nie ma logiki.Jestes Ty i masz do wyboru kursy.Ot cala logika.Wybierasz lub próbujesz przechytrzyć zbuka.Grasz lub nie a do wyboru masz tysiące zdarzeń.Wybor zalezy tylko od Ciebie ????
 
palemki 62

palemki

Użytkownik
Tego mirka to sie zastanawiam czy nie lyknac w strone fnatic z handi
Czy ktos z was jeszcze mysli ze faze ogarna mirka?
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom