>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
adik1992 410,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
ale barcelona frajersko rozgrywa końcówkę meczu z realem a ostatnie 2 minuty to totalny dramat, jeszcze do dogrywki dojdzie
e. jednak barca wygrała ale real miał dwa rzuty by wygrac lub doprowadzic do dogrywki, sporo szczęścia barcy
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
ale barcelona frajersko rozgrywa końcówkę meczu z realem a ostatnie 2 minuty to totalny dramat, jeszcze do dogrywki dojdzie
Pamiętam, że na debiut podałeś super typy na Wimbledon (a może się mylę?) a ostatnio tylko marudzisz ;)
 
adik1992 410,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Pamiętam, że na debiut podałeś super typy na Wimbledon (a może się mylę?) a ostatnio tylko marudzisz ;)
żeby nie było nie grałem tego meczu, włączyłem ostatnie kilka minut bo z +15 zrobił się bliski wynik, a co do typów to dziś weszło juz trentino +1,5 seta, fenerbahce dw po 3,75 i teraz gra congeliano, także typy podaje, a i over u thiema nie wszedł.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
żeby nie było nie grałem tego meczu, włączyłem ostatnie kilka minut bo z +15 zrobił się bliski wynik, a co do typów to dziś weszło juz trentino +1,5 seta, fenerbahce dw po 3,75 i teraz gra congeliano, także typy podaje, a i over u thiema nie wszedł.
Ależ ja nic do Ciebie nie mam, ale za bardzo się stresujesz (takie mam wrażenie) - wrzuć na luz, to tylko sport i pieniądze! ????
A, i może odpuść tenis, bo tam chyba dużo handlu ostatnio ;)
Pozdro i powodzenia.
 
adik1992 410,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ależ ja nic do Ciebie nie mam, ale za bardzo się stresujesz (takie mam wrażenie) - wrzuć na luz, to tylko sport i pieniądze! ????
A, i może odpuść tenis, bo tam chyba dużo handlu ostatnio ;)
Pozdro i powodzenia.
oj ostatnio to w kazdym punkcie jest handel, ale początek roku i każdy chce na turnieje wyższej rangi dorobic ????
jakies typy na mecz gwiazd nba?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom