>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
czaro82 438,7K

czaro82

Użytkownik
... to był mój luźny typ bardziej oparty na czutce niż informacjach typu Lazarov nie zagra to Macedonia musi przegrać, ponadto wydawali się Ci Macedończycy troszkę przereklamowani osobiście nieprzapadam
za ich bramkarzem bo Borko mocno mnie irytuje swoimi grymasami na twarzy moja odp nr 1... o to że mam bliżej była mocno sarkastyczna a ty podjąłeś temat w złym kierunku przykto mi jak ktoś pograł ich ze mną następnym razem to odkujemy
Ps: ... w gruncie rzeczy to tak źle chyba niewypadli co Strike ?
jeszcze przecież grają, a Macedonia już na oparach i już remis ????
... teraz spojrzałem patrzę na live hokej Eisbaren - Wolfsburg 3:2 i się dzieje pograny nieco grubiej under 5.5 uff przypocone 20sek
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Teichmann @ 4,6
Co tu kryć &quot;Wielka&quot; Townsend musi schudnać. Niemniej naprzeciwko stanęła 20-letnia Szwajcarka (była 3 juniorką). Ma już swoje skalpy. Może grać na dobrym poziomie. Warto obserwować!
 
S 431

strike

Użytkownik
... to był mój luźny typ bardziej oparty na czutce niż informacjach typu Lazarov nie zagra to Macedonia musi przegrać, ponadto wydawali się Ci Macedończycy troszkę przereklamowani osobiście nieprzapadam
za ich bramkarzem bo Borko mocno mnie irytuje swoimi grymasami na twarzy moja odp nr 1... o to że mam bliżej była mocno sarkastyczna a ty podjąłeś temat w złym kierunku przykto mi jak ktoś pograł ich ze mną następnym razem to odkujemy
Ps: ... w gruncie rzeczy to tak źle chyba niewypadli co Strike ?

... teraz spojrzałem patrzę na live hokej Eisbaren - Wolfsburg 3:2 i się dzieje pograny nieco grubiej under 5.5 uff przypocone 20sek
nie wiem jakim cudem ale Czesi to wygrali. Zwracam honor. Możesz teraz się ze mnie smiać.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Sprawiedliwości stało się za dość. Nie powinno być żadnego karnego, bo sędziowie nie gwizdali po rzucie to raz, dwa jak już, co było widać na powtórkach wideo, to był faul w ataku, gdyż zawodnik z Czech stał przed kołem, nieruchomo zajmując pozycję. Brawo Pepiczki! Jutro coś czuję ograją bezbarwną Słowenię Veselina Vujovica i przy dobrych wiatrach (czyli remisie Hiszpanów z Niemcami) będą sensacyjnym półfinalistą ????
 
czaro82 438,7K

czaro82

Użytkownik
nie wiem jakim cudem ale Czesi to wygrali. Zwracam honor. Możesz teraz się ze mnie smiać.
... niemam zamiaru śmiać się ani z Ciebie ani z nikogo innego na tym forum zwyczajna czutka z odrobiną szczęścia pozdrawiam
wszystkich i życzę sporo wygranych ;)
 
czaro82 438,7K

czaro82

Użytkownik
Czechy win @ 2.07 Unibet
... to tak tylko gdyby za dobrze zaczęli i kurs miałby polecieć, chodź nie obrażę się jeśli początek będzie przebiegał nie po ich myśli
... wtedy łapiemy ponad @ 3 na live START!
... Bristol City over 0.5 FT @ 1.86 również ✅
... po raz kolejny i ostatni oby tak dalej ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom