>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [71]

Status
Zamknięty.
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Wrzucam tutaj, bo nie mam niestety czasu na konkretniejszą analizę do działu, a chciałbym Wam zaproponować na dzisiaj dubla z całkiem wysokimi kursami.

Stawka rekreacyjna, ale widzę prawdopodobieństwo trafienia takiego zakładu. Wraca Premier League, było trochę czasu na odpoczynek od dobrych spotkań a teraz czeka nas trzy i pół miesiąca czwartkowych gier. A od pierwszej kolejki będzie bardzo ciekawie...
Na pierwszy ogień mój osobisty hit pierwszej serii gier. Czeka nas bowiem rewanż za półfinał mistrzostw świata. W owym półfinale wygrał Cross zamykając 161. To już krok od zamknięcia 170. Przy takim kursie pobieram to dla samych emocji, bo niewątpliwie to najlepiej obsadzony pojedynek w tej serii.
Do dubla dokładam remis w meczu Anderson - Smith. Teoretycznie najwyższy kurs na remis w tej serii, ale BullyBoy powinien być bardzo zmotywowany. Widzę tu kilkanaście partii, jeśli nie 6-4 w którąś stronę to może właśnie 6-6? ????
Początek emocji już o 21, niestety żadna rodzima TV nie zdecydowała się na transmisję (Shame on you, Sportklub!) ????
 
verno 731,5K

verno

Znawca - Hokej
21:30 powodzonka ????
FC Barcelona-Valencia
kartki over 5.5
@1.95

FC Barcelona-Valencia
kartki FC Barcelona over 1.5
@1.62
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Koepfer @6 nie wiem co tam Nishikori robi chyba, że kazał mu ktoś handlować bo już wygrał dwa mecze, które można było zamykać z 100% zyskiem za rywala. Brał medicala w poprzednim meczu więc coś jest nie tak warto spróbować
Kecmanovic 2,30 grubo
 
jankoo 29

jankoo

Użytkownik
Koepfer @6 nie wiem co tam Nishikori robi chyba, że kazał mu ktoś handlować bo już wygrał dwa mecze, które można było zamykać z 100% zyskiem za rywala. Brał medicala w poprzednim meczu więc coś jest nie tak warto spróbować
Kecmanovic 2,30 grubo
Na czym opierasz swoj typ? K3cmanovicz bez formy mlody jung go jedzie jak chce nie neguje i nie popieram ale mysl3 ze Twoje typy ni3 sa wogole przemyslane
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Kecmanovic to gra na tyle dobrze jako junior, że z przeciętnym Jungiem nie odjedzie na rowerze ????
Co do Koepfera to jest on zwykłym, przeciętnym przebijaczem i Nishi jak byłby 100% zdrowy to spokojnie powiezie go na rowerze. Inna inszość, że on zdrowy do końca nie jest i może skreczować dzisiaj. W takim razie można coś zaryzykować tam gdzie krecz to win ;)
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Na czym opierasz swoj typ? K3cmanovicz bez formy mlody jung go jedzie jak chce nie neguje i nie popieram ale mysl3 ze Twoje typy ni3 sa wogole przemyslane
Czy już przed meczem stawiałeś, że Kecmanovic jest bez formy i tego nie wygra? Czy chcesz mi dopiec Januszu? Wybacz nie wszystko wchodzi jak chcesz zobacz kilka stron wczesniej i porównaj z wynikami
 
jankoo 29

jankoo

Użytkownik
Czy już przed meczem stawiałeś, że Kecmanovic jest bez formy i tego nie wygra? Czy chcesz mi dopiec Januszu? Wybacz nie wszystko wchodzi jak chcesz zobacz kilka stron wczesniej i porównaj z wynikami
Nie chce nikomu dopiekac obserwuje Twoje typy od jaki3gos czasu bo obstawiasz tenisa wyrazam tylko swoja opinie no ale co do Koepfera musze sie zgodzic tam moze byc wezystko dzi3kuje
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Panowie, gra ktos teraz na bet365?
Siedze w Anglii, konto w pelni zweryfikowane. Jak najszybciej wplacic na beta? Przelew miedzynarodowy moze isc kilka dni jesli sie nie myle (przelew bede wykonywal z polskiego konta)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom