>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Widzę oglądasz WTA, zastanawiałeś się nad dzisiejszym meczem Hercog - Georges? Młoda jest bardzo wysoką i co najważniejsze silną zawodniczką. Mnie tu kusi +4.5 gema na młodą, chociaż Julia ma świetne wyniki na hardzie to widzę tu bardzo duże szansę. Doradzisz? ????
Hercog rocznik 91 wiwc mloda nie jest. Julka rewelacyjna koncowka roku. Poczatek tez dobry. Mialem pograc julke 2:0 ale kurs nieoplacalny do ryzyka. Juz lepiej jakies handi albo 2:0 na karoline pliskova bo o jej wygrana to jestem spokojny.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Jak zwykle największy łeb na forum musiał się przypruć. Obie są wysokie, opisałem jedynie młodą, 182 cm wzrostu to dość sporo, jak na kobietę + bardzo mocny serwis (Julia ma 180, więc też sporo). Pytam o zdanie, nie chce mi się kłócić na internecie. ????
Ok to która w końcu jest młoda?
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ktoś na szybko jakiegos pewniaka na mecz Chelsea-Ars wymysli, może byc I po 1.05 kurs.
Musze zagrac za 50e cos co wejdzie, zabtyle samo dostane darmowy zaklad na live.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Gilles Simon - Ricardo Ojeda Lara 1 @ 1,16
Robin Haase - Benoit Paire 2 @ 2,15
Shamasdin A / Skupski N - Haase R / Middelkoop M 2 @ 1,55
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Dobra, zagrałem za 50e powyzej 0,5 bramki w meczu Ars-Chelsea.
Dostałem zaklad za free za 50e, na live.
Co zagrac, po kursie min 2, rożne,bramki, czy jakiś inny pomysł ?
tomek obie strzelą spróbuj w czelsy
Nie, to juz za duzy kurs, ten w pre to zagralem po 1,05 ???? zeby dostac 50e I to musi wejsc ????
Teraz coś na live szukam....
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ok dziękuje i powodzenia
Ja jeszcze ładuje san paulo overa 3,5 u 20 czuje ż ewejdzie bo 2,5 jest 1.30 to chyba zniego skorzystam ,mniejszy kurs ,ale pewniejszy
a jak myślicie san paulo 1 1.07 nie do grania jedynie z handi może??
 
kuza45 121

kuza45

Użytkownik
Ciekawie czy łamak bedzie w tym towarzyskim w noge Tienen -Heist , gospodarze strzelili w samej końcówce 1połowy a na gości teraz 4.38 u ruskich
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Trento strasznie słaby początek z Cedevitą.
13:23 w plecy po 1 kwarcie.
Mają więcej rzutów, ale nic nie wchodzi, jak polepszą skuteczność to powinni to ogarnąć.
Trento - 2.50
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
rysiek w formie od początku sezonu ???? ???? nie miał nawet bp ze słabym grekiem którego połamał tu nawet amator gospodarzy. to jest dopiero moc :cool:
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Trento strasznie słaby początek z Cedevitą.
13:23 w plecy po 1 kwarcie.
Mają więcej rzutów, ale nic nie wchodzi, jak polepszą skuteczność to powinni to ogarnąć.
Trento - 2.50
Oj nie, ja bym tego nie grał, Trento lubie, ale to raczej Cede dzis wygra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom