>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Zemun - Radnicki u19 serbia kosz
over 147.5 1.80
ruski
po 1 kw spadło na 143.5
Santiago itf kobiet
do tego Chiara Scholl 6-0 6-0 2.23...przy 3-0 w chile
na ta chwile u rosjanina kurs 2.08 na under 12.5 gema
jak Scholl sie nie bedzie litowala to szybki rowerek, jak Radnicki podgonia Zemun to kolo 1.5 - 1.6 mozna ciskać na Zemun..
Scholl 6-0 6-0 ✅
u Serbów total stoi juz na 156 więc bez stresu powinno wejść tam koło 160 się nawet może skończyć. Takie powroty to ja lubię jeszcze kilka takich i odbuduje swoją wytwórnie metaamfetaminy ;)
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
dziad tramp jak, ten to potrafi 2:0 &gt;&gt; 2:4. trzeba wbijać w dotta póki kurs przyzwoity bo buki tylko przez nazwisko liczą na trumpa. to podejście do czarnej przed chwilą na poziomie amatora albo i gorzej
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Zemun po 1.71 u ruskich w serbskim koszu u19 pogrywam
dp tego uderzam w tym samym meczu over 161.5 po tym samym kursie.
Z Zemun to już nie ma co zbierać ale jak kto mądry śledził jak wcześcniej pisałem to pograł
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Oglądałem mecze Trumpa i grał dobrze, poza tym &quot;ktosie &quot; ciągle piszą i większośc na czerowno
Ktosie nie Ktosie, ale skoro tak piszą to mają o tym jakieś pojęcie, grał dobrze ale przestał, nie mam pojęcia jak w tym momencie zacytować swoje posty chyba za długo mnie tu nie było.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Zemun po 1.71 u ruskich w serbskim koszu u19 pogrywam
dp tego uderzam w tym samym meczu over 161.5 po tym samym kursie.
Z Zemun to już nie ma co zbierać ale jak kto mądry śledził jak wcześcniej pisałem to pograł
✅ i ✅
Zemun - Radnicki u19 serbia kosz
over 147.5 1.80
ruski
a Wy dalej grajta te topowe sporty na overy ;)
po 1 kw spadło na 143.5
Santiago itf kobiet
do tego Chiara Scholl 6-0 6-0 2.23...przy 3-0 w chile
na ta chwile u rosjanina kurs 2.08 na under 12.5 gema
jak Scholl sie nie bedzie litowala to szybki rowerek, jak Radnicki podgonia Zemun to kolo 1.5 - 1.6 mozna ciskać na Zemun..
✅ i ✅
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Co za patologia w ruskim koszu, 3 punkty w ponad 3 minuty rzucili
I w 4 kwarcie to samo, mocno zaczęli, linia o 10 w góre skoczyła, a dalej 2-3 minuty bez trafienia. Za 3 rzuty nawet do kosza nie dolatują, takiej patologi to u kobiet nawet nie ma, jakby jakimś cudem dogrywka była, to może over nie wejść
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom