>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Mowie Ci ze 76ers to ogarnie. Stawiam cala moja reputacje na forum ze 76ers to wygra;-) Ale kazdy postapi jak tam zechce.
Nawet odznake #Mississippi dla Ciebie specjalnie oddam;D
Przeciesz nie twierdzę,ze Orlando to na bank wygra, tyle,że ma duże szanse, jeśli potwierdzą sie informację o kontuzjach w 76ers.
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Orlando powinno ograc 76ers bez Simmonsa, Fultza i pewnie Embiida, za duze straty zeby 76ers to wygrali, chyba ze Embiid zagra, tak jak ktos wyzej wspominal Orlando ma dzis super okazje do przelamania, na roto jest tez info ze Wall ma nie grac 2 tygodnie, jesli tak jest to wszedlbym tez w Portland.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tnf ja gram live kosze na kwarty kto wygra i Brazylijską siate ,ale ide spać ponich bo jestem wykończony ,jak wstane cos pogram z koszy ako ponad 1.50
dobranoc i miłej Nocki i Niedzieli życzę i dużo wygranych
Pozdrawiam wszystkich Użytkowników
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Orlando powinno ograc 76ers bez Simmonsa, Fultza i pewnie Embiida, za duze straty zeby 76ers to wygrali, chyba ze Embiid zagra, tak jak ktos wyzej wspominal Orlando ma dzis super okazje do przelamania, na roto jest tez info ze Wall ma nie grac 2 tygodnie, jesli tak jest to wszedlbym tez w Portland.
Dla mnie te kursy to powinny być wyrównane. Wizards bez Walla traci co najmniej 40% swojej siły a może i trochę zaniżyłem. Frazier to jest point guard bez rzutu. Dla mnie te kursy na Portland to jest jakaś pomyłka. Chyba, że bukmacher ocenił że będą zmęczeni grając b2b ale to było ponad 24h temu. Fakt, Lillard i McCollum spędzili na parkiecie sporo minut ale jak dla mnie to tu value na PTB spore.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Haha czy ktoś to widział? W dublach w tb było już 9-3 i kurs był 40 i przegrały 9-11.. Nie grałem już tego meczu bo zarobiłem na 2 secie, ale czegoś takiego nigdy jeszcze nie widziałem XD
 
P 75

piter152

Użytkownik
Tenis od dwoch lat to jest najbardziej skorumpowany sport co chwila sa jakies takie kwiatki chociaz dzisiaj to juz szczyt jak byly wazne pilki to nagle kerkhove z morozova psuly wszystko a tak to graly lepiej ta bardzo przekonujace
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom