>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam macie może jakąś spoko transmisje Piasta z cracovia? ponieważ co włącze to strasznie zacinają. Nagrodzę reputka przy okazji ;) Pozdrawiam
 
psychol32 441,5K

psychol32

Użytkownik
To ten uraz chyba juz ma skoro.tak gladko w sumie przegrywa seta z Goffinem
Z tylko jednym przełamaniem to gładko?
Gram Goffina za 1k po pierwszym przełamaniu ewentualnie w TB. Myślę że kurs koło 2 będzie spokojnie
 
adik1992 415,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Po tym secie federer dla mnie nie istnieje w bukmacherce. To już nie pierwszy raz jak sobie olewa sety. Trzeba omijać jego mecze
 
psychol32 441,5K

psychol32

Użytkownik
Po tym secie federer dla mnie nie istnieje w bukmacherce. To już nie pierwszy raz jak sobie olewa sety. Trzeba omijać jego mecze
Idąc tym tokiem rozumowania to pewnie żaden zawodnik w bukmacherce dla Ciebie nie istnieje
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
To naprawde wyglada jakby Fedex sprzedal mecz hahaha
Haha Dimitrov zniszyl Goffina tak a Gofin.pojedzie Ferdka . Jeszcze Federer mial h2h z Goffinem 6:0 i jechal go zawsze gladziudko. I jeszcze ten smieszny kurs wystawiony przez bukow 1.07
 
adik1992 415,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Idąc tym tokiem rozumowania to pewnie żaden zawodnik w bukmacherce dla Ciebie nie istnieje
Pamiętasz mecz z Haasem w Stuttgarcie? Tez pewnie Roger przegrał bo był słabszy . W tym roku widziałem 90% spotkań Rogera i mogę ci wymienić kilka spotkań gdzie puszczal perfidnie sety choćby z melzerm na ao
 
psychol32 441,5K

psychol32

Użytkownik
Pamiętasz mecz z Haasem w Stuttgarcie? Tez pewnie Roger przegrał bo był słabszy . W tym roku widziałem 90% spotkań Rogera i mogę ci wymienić kilka spotkań gdzie puszczal perfidnie sety choćby z melzerm na ao
Bo czasami jak nie idzie to warto puścić niż tracić siły i walczyć by na następnym się skupić. Np w siatkówce to jest normą
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Nie wierze ze Fed to robi to jest po prostu jawne sk stwo ???? rozjechal belga jak szmate w 1 secie i oddaje co.tylko moze w 2 nastepnych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom