>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
To racja, jednak dwa razy sędziowie nieco pomogli gospodarzom. Chociaż co mnie to tam, gdybym nie zamknął byłbym więcej na plus, ale trzeba się cieszyć z tego co się ma ????
Który z dzisiejszych spotkań Euroligi wg was najpewniejszy? Szukam czegoś do dubla z Friedrichshafen
Zastanawiam się nad Żalgirisem, ew. może z CEV CUP dodać ACH Ljubljana. Albo po prostu oba dodać do kuponu, ale coś mam jakieś dziwne przeczucie że ktoś niestety z nich przegra.
Zalgiris u siebie gra słabo .
Zna się ktoś na sejfach tzn. takie jak są w hotelach?
O to grubo,jak sejfu potrzebujesz ????
To jeszcze wrzuc te typy na forum, wtedy wszyscy je zakupimy :S
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Zalgiris u siebie gra słabo .
Też to zauważyłem, ale Bamberg wcale nie gra jakiegoś super basketu na wyjazdach, do tego H2H (wiem nie powinienem się tym sugerować) wyraźnie wskazuje na Żalgiris. Ale chyba to sobie odpuszczę. Panatę bym wziął, ale oni lubią odstawić cyrki + grają z dość wymagającym rywalem. Real też był w myślach, ale ja ich meczów nie ruszam od jakiegoś czasu, bo to dla mnie zagadka zazwyczaj.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Forbet mi nie zweryfikował konta, bo dowód na zdjęciu ma pęknięcie sklejone taśmą ???? Pęknięcie jest na wysokości połowy zdjęcia, więc ciężko byłoby dosztukować inny pysk do mojego ????
Pomijam fakt, że STS LV i Fortuna nie miały z tym problemu ????
 
adik1992 442,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębie - Toulouse o136,5 @1,64
Friedrichshafen -1,5 seta @1,6
Tours @1,62
AKO: 4,25
Wie ktoś jak założyć własny temat na forum??
 
adik1992 442,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
A JSW potrafi przegrać z leszczami z Plusligi. Mimo ostatniej dobrej formy nie wszedłbym nigdy w 3-0 dla nich, bo są nieobliczalni.
dokładnie, z całym szacunkiem dla Jastrzębia to nie jest poziom choćby ZAKSY i nie leją tak wszystkich, a nawet set dla Francuzów nie będzie dla mnie zaskoczeniem, od początku uważałem że ten kurs na Jastrzębie cos mały, ale każdy gra za swoje
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
A ja poszedłem w
Jastrzębski -2,5
Friedrichshafen -1,5
HAVU win (CS:GO)
polecam HAVU, przeciwnicy mocno dołują ostatnio, nie widzę żeby ugrali z Finami 2 mapy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom