>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Tylko szkoda, że nie potrafili tego zamknąć w regulaminowym, bo mieli szansę... zobaczymy czy dojdzie do tej 3 mapy, bo ciężko to widzę
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Owszem, zagrałem po 1 mapie win mouse 2 mapa. Ale widzę oni jak w nba, byle finał trwał jak najdłużej :) z tym bs B gdzie niko padł i gościu patrzy się w ziemie chodząc po B pokazuje że to są grajki a nie playerzy ???? pzdr i z dystansek ofc, dobrej nocki
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Owszem, zagrałem po 1 mapie win mouse 2 mapa. Ale widzę oni jak w nba, byle finał trwał jak najdłużej ???? z tym bs B gdzie niko padł i gościu patrzy się w ziemie chodząc po B pokazuje że to są grajki a nie playerzy ???? pzdr i z dystansek ofc, dobrej nocki
gosciu grales w cs? jak patrzysz w ziemie w tej pozycji to nie widać głowy, zamknij łeb i ogladaj 3 mape specjalisto od siedmiu boleści
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Jestem ciekawey jak mirek pójdzie ???? No nic, tylko czekać na 3 mapę.
gosciu grales w cs? jak patrzysz w ziemie w tej pozycji to nie widać głowy, zamknij łeb i ogladaj 3 mape specjalisto od siedmiu boleści
Tutaj muszę się zgodzić. Tak samo jest z bronią. Ale najlepsze i tak akcja dzisiaj była jak glave schodził po drabinie z nożem . To było wtedy 2vs1 i była paka zaplantowana.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
W drugiej OT FaZe zagrało jak FaZe, myślę że na mirage to może wyglądać podobnie.

Fajnie casterzy mają bekę ze Szwedów, którzy j nie czytają jako dż tylko j ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
brawo Lebron. over 106,5 Clev mam, to ten FT zepsuł... pech mnie dzis prześladuje
hahahah, ja mialem over 48,5 Jamesa :V to pudlo pod koszem bolalo
I kolejny raz Love frajersko zatrzymal pilke zamiast skonczyc akcje, to sie robi zenujace do ogladania
vEGAS
2.05
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom