>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [69]

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
3 tercja to sama obrona, może teraz się ogarną po golu ale szkoda bo mieli mecz pod kontrolą (oczywiście jak na wynik remisowy)
Tak się zdarza, hokej wg mnie jest strasznie nieprzewidywalny. Przynajmniej po tym co widziałem w NHL, ale to prawdopodobnie wyjątek ????
 
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
Tak się zdarza, hokej wg mnie jest strasznie nieprzewidywalny. Przynajmniej po tym co widziałem w NHL, ale to prawdopodobnie wyjątek ????
Jak się gra w sezonie 60 czy 100 spotkań to ciężko by był przewidywalny. Nawet najlepsza drużyna może przegrać z najgorszą na półmetku rozgrywek
 
psychol32 478,6K

psychol32

Użytkownik
Może cały dobytek to nie ale myślę że Polki to ogarną . Brazylijki ostatnio pod formą. Z Danią niby powalczyły ale minimalne wygrane z Tunezją i Kamerunem zespołami z trzeciego świata w piłce ręcznej to śmiech na sali.
Do tego Polki rozgromiły Brazylijki w sparingu przed mistrzostwami.
Ja polecam na 11:30 Angola -5,5 1,80 Według mnie między tymi zespołami jest różnica dwóch klas co pokazują ostatnie wyniki na Mistrzostwach Afryki.
Polska 2.14
Mecze o 11.30 utwierdziły mnie w tym założeniu. Obie ekipy afrykańskie z którymi Brazylia się męczyła dostały lanie od swoich rywalek
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Na szybkości ode mnie:
Kobylinska over 2.5 gola @1.7
Grzyb over 3.5 gola @1.85

Grzyb w ostatnim meczu sama doprowadziła do dogrywki, wykonuje rzuty karne i ogólna dyspozycja jest w porządku. Kobylinska przy obronie Brazylijek będzie miała okazje do gry 1vs1 gdzie jest bardzo mocna. Polecam oba typy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom